Dobrodošli na GamePlay.
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Pacman Player
    Datum prijave
    Jan 2010

Preddefinirano Gledanje TV kanala preko PC-a

Zanima me da li je moguce gledati TV kanale preko PC-a spojenog na TV tako da PC koristi tuner od TV-a ili se mora kupiti zaseban TV tuner a TV sluzi samo kao monitor?
    Hvala.

Pro Gamer
    Datum prijave
    Nov 2003

Preddefinirano

Koliko mi je poznato, trebaš uzeti PC TV karticu (eksternu ili internu) za takve stvari, ili uzeti monitor s ugrađenim DVB tunerom pa na njega spojiti antenu. Doduše, nisam siguran da li bi stvar funkcionirala s HDMI vezom (ako imaš takav priključak na DVB tuneru i na monitoru). Ipak se većina dostupnih tunera za TV spaja preko SCART-a.

Pacman Player
    Datum prijave
    Jan 2008

Preddefinirano

ja sam negdje prije 10 god imao u computeru tv karticu pa mi je na computeru crkla maticna i tv kartica poslje nije vrijedila
    PSN ID: vkeko

Pacman Player
    Datum prijave
    Jan 2010

Preddefinirano

Imam LCD TV koji ima dvb-t tuner dakle samo mpeg2, ne i mpeg4 a PC ga prepoznaje kao monitor. Posto TV ima HDMI utor mislio sam da bi islo nekako mozda putem nekog programa samo. Zapravo sam se nadao da bi putem tog tunera koji tv ima i pristupu neta prek pc-a mogao mozda gledati koji kanal vise nego ovih 10ak koje ovako imam.. Neke strane recimo.

Passing Through
    Datum prijave
    Jun 2010

Preddefinirano

to je nemoguće al si moš nabavit USB tuner za komp, nabavit bolju antenu i spojit LCD tv na njega koji imaš

Expert Player
    Datum prijave
    Mar 2006

Preddefinirano

moguće je....ili ako i imas maxtv možeš preko kompa gledati i premium programe
    *Expert Player* - Gaming!

Pravila postanja

• Ne možete otvarati nove teme
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete slati attachmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
Back to top