Dobrodošli na GamePlay.
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10
    Pacman Player
    Datum prijave
    May 2010

Preddefinirano Kako pronaci ukraden(izgubljen) mobitel?

nisam vidio slicnu temu pa ju pokrecem iz razloga sto sam jucer izgubio jeb..i mobitel a na njemu je doslovno sve,od brojeva mobitela do broja kreditnih kartica-SVE

dal neko zna dal se moze locirat mobitel nekim putem,bilo preko operatera ili preko interneta
    uglavnom,postoji li ikakava sansa da se mobitel locira,znam da sam prije par godina citao da imaju neke fore da se nade mobitel jel to istina?

Pro Gamer
    Datum prijave
    Sep 2007

Preddefinirano

To bi policija mogla uraditi, sve dok je baterija u mobu. Oni lociraju GPS-om.

Pro Gamer
    Datum prijave
    Oct 2010

Preddefinirano

To policija moze, al tesko da ce se aktivirat zato sto je neko izgubio mob...

Pacman Player
    Datum prijave
    Oct 2009

Preddefinirano

Možeš i ti sam a zavisi na kojem si ga mjestu izgubio . Imaš uređaj koji možeš napraviti od električnih sklopova koji prima neki signal ili valove od uređaja i tebi pokazuje na skalu .
    Neznam dali to još ima ali pogledaj na nekim stranicama sa shemama ili ako znaš nekog da ti može to napraviti.

Pacman Player
    Datum prijave
    Oct 2010

Preddefinirano

Policija to moze ali nece, tak da ja mislim da mobitel mozes zaboravit. Moj muz je kupio mobitel od kolege s posla, bio je malo bolji model i kostao je podosta. Nakon mjesec dana nazvala ga policija, morao je na razgovor u Heinzlovu koji je trajao 4 sata i totalno su ga maltretirali jer je mob bio ukraden nekom, al ne bilo kome, nekom bitnom pa su eto, oni intervenirali.
    Meni su ukrali mob, znala sam i ko ga je ukrao, otisla na policiju, dala im podatke te osobe, ime, prezime, adresu, ta osoba cak i zivi par sto metara od stanice...oni nisu napravili nista!!
    Tako da...kupi novi mobitel i pazi malo bolje...
    Warning! High hormone level!

Pacman Player
    Datum prijave
    May 2010

Preddefinirano

dopustite-a upickumaterinu,ja nevjerujem,****** alkohol,tek sad mi dolaze slike di sam ga mozda izgubio tj. ostavio il di je ukraden

ipak,hvala na preporukama,ali dal je zaista moguce da kad bi iso na policiju ona bi doslovno rekla da nemaju vremena za to?
    to je meni frend reko kad su mu ukrali bajs,ja mu nisam vjerovo...
    Zadnji uredio Crobbbex; 06. 11. 2010. u 21:04.

Pro Gamer
    Datum prijave
    Nov 2006

Preddefinirano

mislim ako imaš onih 13 znamenki da ga možeš blokirati pa tako da ga ni on nemože koristiti :)
    to mi butra u dućanu objašnjavala još prije
    History begin every morning - since 1860

Banned
    Datum prijave
    Dec 2007

Preddefinirano

Citiraj Originalno objavio Crobbbex Prikaži post
    dopustite-a upickumaterinu,ja nevjerujem,****** alkohol,tek sad mi dolaze slike di sam ga mozda izgubio tj. ostavio il di je ukraden

ipak,hvala na preporukama,ali dal je zaista moguce da kad bi iso na policiju ona bi doslovno rekla da nemaju vremena za to?
    Spušio si mobitel.Valjda ti je to znak da alkohol nije za tebe....

natrag među smrtnicima
    Datum prijave
    Jun 2009

Preddefinirano

Citiraj Originalno objavio Crobbbex Prikaži post

Kad se moja stara prije cirka 3 godine uspaničila da mi se nešto možda dogodilo(nije bitno što i zašto)nazvala je muriju.Dal me murija išla tražit ne sječam se,al kad sam doma došao živ i zdrav s polomljenim mobitelom,murjaci koji su bili u mom stanu su mi rekli da mobitel(pa samim tim i onaj koji ga nosi)može biti lociran u krugu od 600 metara,sve dok je SIM kartica umetnuta,čak i ako je mobitel isključen i to uz suradnju sa operaterom(u mojem slučaju s VIP-om).

Dakle ako netko nosi mobitel sa tvojom SIM karticom kod sebe,moguće ga je locirati i vratit ti mobitel il ako je tvoju SIM karticu stavio/la u drugi mobitel,"lijepo" priupitati što je bilo s mobitelom u kojem se prvotno(tvojim jel)nalazila.

If ol els fejls,
    u krajnjoj liniji možeš nazvat taj svoj broj(valjda ga znaš)te ko god da se možda javi,pokušat nešto dogovorit bez prijetnji s tvoje strane.

Pro Gamer
    Datum prijave
    Nov 2003

Preddefinirano

Dakle, obratiti se policiji. Druge nema... Lock.

Pravila postanja

• Ne možete otvarati nove teme
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete slati attachmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
Back to top