Dobrodošli na GamePlay.
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 ZadnjeZadnje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 20
    Guest
    Guest

Preddefinirano FAQ: Prebacivanje pjesama s PC-a na mobitel

Ipak sam se odlučio otvorit topic.Ako i kad riješim problem neka se zatvori.

Imam Motorolu V360.Dobio sam kabal, spoji, javi da je spojeno ali nikako da nadjem opciju koja prebacuje pjesme sa kompa na mob.
    Imam obični Windows Media Player (neznam koja verzija ali je jedan od ovih novijih, a svi su jako slični), a po potrebi bi to mogao riješiti u Winampu.

Jel bi znao itko kako da to prebacim ??

Pacman Player
    Datum prijave
    May 2006

Preddefinirano Re: Kako prebacit pjesmu s PC-a na mobitel !

probaj copy-paste,ili u mom slučaju (imam irda),desni klik miša,onda send to - A nearby computer

Nisam imao motorolu,ali ne škodi probati,no prebacivanje ti nema veze s time koji audio player imaš
    ........................

Guest
    Guest

noise je napisao/la:
    probaj copy-paste,ili u mom slučaju (imam irda),desni klik miša,onda send to - A nearby computer

Nisam imao motorolu,ali ne škodi probati,no prebacivanje ti nema veze s time koji audio player imaš
    Hebiga nemam Irda
    Naveo sam playere samo zato što sam preko njih stavljao i pjesme na mp3...

Expert Player
    Datum prijave
    Oct 2005

Gle.. spojiš PC i mob sa usb kablom, instaliraš drivere koji su potrebni (pretpostavljam da si dobio cd uz mob). Tada bi ti komp trebao detektirati karticu; Ideš My Computer / Disk (X) te u određen folder postaviš pjesmu.
    Ovo je postupak koji ja prolazim za svoj SE... Vjerojatno i ti trebaš učiniti isto.
    ...

Pro Gamer
    Datum prijave
    Aug 2003

Preddefinirano yo

Čuj, znam da negdi na netu ima univerzalan program za istraživanje moba. Ja sem našel sa SonyEriccson modele i radi bez beda. Ono, moreš zvati i pisati poruke prek kompa, pogledati kolka ti je memorija, prebacivati razne fileove itd... Mislim da ima neš tak slično i za Motorolu.

GoodGame.hr

Lubav sam poklonil njoj, mojoj lepoj Hrvatskoj.......

Pacman Player
    Datum prijave
    Nov 2003

Preddefinirano Re: yo

Ne znam kak je na motoroli,ali na Noki-a imaš program pod nazivom NOKIA PC SUITE i staviš na TRANSFER FILES u programu i to je to
    [size=x-large]PLAYSTATION2 POWER[/size]......

Za Motoroline serije se koristi Motorola Phone Tools koliko me sjecanje sluzi...Imam to negdje na CDu pogubljeno. Jednom sam radio s time i nisam vise, ne zato jer nisam htio, vec zato jer nisam imao sa cime U biti, jako je jednostavno, samo, koliko sam shvatio, sporo je dosta.
    http://www.frasbros.com/ - Izvrstan sajt ako ste početnik u programiranju ili Vas zanimaju novosti iz IT (Information Technology) i svijeta tehnologija ......

Pro Gamer
    Datum prijave
    Dec 2004

Kao prvo, da bi prebaci mjuzu sa PCja na mob potrebno je instalirati softwear koji si trebao dobiti uz kabel. Kada to uradiš jednostavno uđeš u program i samo malo pregledaš opcije. Inače ne znam o kojemu programu se radi, ali evo kako ja to činim preko bluetootha.

-priključim bluetooth/irda/kabel
    -kopiram željeni fajl
    -otvorim progam
    -bluetooth file trasfert service
    (ušavši u to "ušao" sam u telefon i možeš brisati stvari sa moba)
    -uđem u music i napravin novi folder ili samo paste
    (NOTE: tako sam prebacivao na SE preko bluetootha i USB-a /uz male razlike/)
    I applied my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I percelved that this also was a chasing after wind...

Expert Player
    Datum prijave
    Sep 2006

samo spojis nades folder i copy paste.naravno pazi da ti mob podrzava taj format pjesme
    sve sto mozes napravi sad, ako nije tezak fizicki posao ili gnjavaza

Moj PSN ID: CRO-ONE
    ......

......
    ..............

pa instaliras driver-e...onda kad spojish sa mob-om...trebao bi se pojaviti u My Computer...Removable Disc...bar je tako meni...i udjes...samo copy-paste...to je to...nish lakse

............

Pravila postanja

• Ne možete otvarati nove teme
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete slati attachmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
Back to top