PDA

View Full Version : Razni problemi sa PC igrama

Stranice : 1 [2] 3 4 5 6

praetorian982
12. 02. 2007., 17:43
hvala cobalt. imam original i ipak pravi probleme.

FFdreamer
13. 02. 2007., 22:15
Kako da skupim pare za ex6600, 2 gb ram, 8800gtx i brzi hard pa da mogu igrat oblivion na max :cry: ???

Soulja
15. 02. 2007., 01:16
E molim vas ljudi pomozite komp mi se stalno restartuje!!!!!!!!
Evo bas maloprije igram TOCE 3 preko neta i on opet i opet po stoti put na dan ili kad igram Call of duty 2 isti slucaj je.Dobro ja sam mislio da se restartuje samo kad igram ali danas skido pjesme i opet mi se restartovo ako je neko imo slican problem ili ako zna p cemu je rijec pls help

Ja imam povjerenja u Squallovo znanje ;-)

Squall
15. 02. 2007., 01:29
Soulja je napisao/la:
Dobro ja sam mislio da se restartuje samo kad igram ali danas skido pjesme i opet mi se restartovo ako je neko imo slican problem ili ako zna p cemu je rijec pls help

Hmm, da se ne pregrijava neka komponenta? Pri opterećenju prati temperaturu procesora preko programa Speedfan pa ako prelazi 65-70C onda javi... (ako su ispod nemaš zašto ni pisati ovdje ;-))

Također, da li svi ventilatori sigurno rade? Napajanje, procesor, grafička i chipset ako imaš ventilator na njemu?

Eto, to mi jedino pada na pamet, može biti još milijun softverskih stvari, ali ako se ruši bez ikakvog plavog ekrana ili upozorenja onda je vjerojatnije da je hardverski nego softverski problem.

Soulja
15. 02. 2007., 01:39
Ne,isprva se pokazivo plavi ekran sto znaci veliki error jelde. ali danas mi se nikako ne pojavljuje plavi ekran hajde pogledacu sad taj program za grijanje:

Eh ovako mi pise
temp1(pored nje znak dolje):38 celz.
temp2(vatra):varira izmedju 60 i 65
temp3(vatra):izmedju 50 i 55
HD0(dolje):35

Squall
15. 02. 2007., 02:48
Soulja je napisao/la:
Eh ovako mi pise

Ugh, teško mi reć ovako odoka što je što, najbolje da mi pošalješ dva print skrina, jedan početnog ekrana sa temperaturama i drugi onog početnog configure sa točnim iščitanjem okretaja i toga što koja temp znači.

Kontam da su 1 ili 3 proc, a 2 da je in-socket temperatura procesora. No, opet, ne čine se temp tako visoke da se PC restarta, osim ako ti nije namješteno u biosu da se restarta kada dođe do 60C! Ta opcija trebala bi biti pod CPU ili Hardware monitoring u biosu.

A ako je prije dolazio plavi ekran onda pak može stvarno bit milijun razloga, počevši od nekog programa koji si instalirao, virusa ili pak loše memorije.

Guest
15. 02. 2007., 15:27
Do Windows-a je ili RAM-a (moze se iskljucit iz nagadanja ako je prije radilo sve kako je trebalo). Preporucujem da instaliras ponovo Windows. Takoder moze biti i do zagrijavanja, sto je Squall naveo. Opet, nebi rekao da si cackao BIOS?

DNAngel
17. 02. 2007., 01:48
trebam pomoc, igram jednu igru na rs znas sranje je svi ce reci,ali meni se svidja, zove se rs, igrajuci ju imam ukljucen msn, i jako puno puta dode mi connection lost waiting to restablish(u igri) , a msn mi se reloga.Moze li mi netko reci zasto?
P.S.connectia se ne disconnecta,lampice na modemu se ne izgase,ne svjetlucaju,samo sjaje kako treba,a konekcija ide bez da stane,samo mi se desava to sa msnom i rsom,plz pomoc.
Kada downloadam stvari, ako dode do toga download se blokira.
Bilo kakva pomoc je prihvacena,hvala.

totti10
17. 02. 2007., 22:05
E ovak:Instaliro sam HL2 i Counter Strike:Source(zajedno,u paketu).HL2 mi radi a CS također ali kad idem na server u igri on mi nes zbrlja i ne uđe.Prek Xfirea kad odem na join prikaze mi Steam i kao da kupim igru.Help

Guest
18. 02. 2007., 18:19
totti10 je napisao/la:
E ovak:Instaliro sam HL2 i Counter Strike:Source(zajedno,u paketu).HL2 mi radi a CS također ali kad idem na server u igri on mi nes zbrlja i ne uđe.Prek Xfirea kad odem na join prikaze mi Steam i kao da kupim igru.Help

Imas pirat? Zato i nemozes igrati.

totti10
18. 02. 2007., 18:21
Znam,ali ima li nekakav file na netu da ga skinem pa da zayebem Steam kao da sam kupio.Colbat help!

TheLegolas
18. 02. 2007., 18:25
pa nemozes jer nije kupljen steam os da ti ja prodam full steam za 100 kn javi mi se preko msn denka_mo@hotmail.com

TEKKEN_FAN
18. 02. 2007., 18:27
E ljudi ja imam problem sa Hitmanima dvojkom i trojkom. Dvojku mi neće uopće instalirat, a trojku kad instaliram traži cd 2 makar je on unutra. Što da radim? Help!?

TheLegolas
18. 02. 2007., 18:33
mozda nisi crackiro taj 3 dio a 2 ako je pirat mozda nije dobro sprzen

probaj uc na 2 dio i vidit ima li setup i tu probaj

TEKKEN_FAN
18. 02. 2007., 18:37
vidiš nisam se ni sjetio da ga idem crackirat. Ma drugi dio mi neće jer je vjerojatno zgreban al treći ću sad probat crackat.
Hvala

Guest
18. 02. 2007., 18:41
totti10 je napisao/la:
Znam,ali ima li nekakav file na netu da ga skinem pa da zayebem Steam kao da sam kupio.Colbat help!

Ima tj. mora biti, ali nikada se nisam ganjao oko toga pa tako da nemam blage...

totti10
18. 02. 2007., 22:20
Ok.Tnx svejedno

playa_mac
18. 02. 2007., 22:39
"trebam pomoc, igram jednu igru na rs znas sranje je svi ce reci,ali meni se svidja, zove se rs, igrajuci ju imam ukljucen msn, i jako puno puta dode mi connection lost waiting to restablish(u igri) , a msn mi se reloga.Moze li mi netko reci zasto?
P.S.connectia se ne disconnecta,lampice na modemu se ne izgase,ne svjetlucaju,samo sjaje kako treba,a konekcija ide bez da stane,samo mi se desava to sa msnom i rsom,plz pomoc.
Kada downloadam stvari, ako dode do toga download se blokira.
Bilo kakva pomoc je prihvacena,hvala."

Pa prvo..isključi MSN kad se igraš...a drugo ,,izbriši MSN,i ako nemash, instaliraj novu verz. MSN-a live . Aj peace.

Jedna_i_jedina
20. 02. 2007., 13:48
HEEEEELP!!! Ljudi moji, nešto čudno se događa. Krenula ja instalirat Might & Magic VII, i sve se uredno instalira a kad hoću zaigrat, igra se ni ne starta, a neki drek mi javlja da je došlo do greške i da se treba zatvorit, blablabla... Ista stvar za Tomb Raider The Last Revelation.
WTF??? Help meeeeee!!!!! :cry:

Squall
20. 02. 2007., 19:58
Jedna_i_jedina je napisao/la:
WTF??? Help meeeeee!!!!! :cry:

Da li je igra dobro crackirana? Skini crack sa www.gameburnworld.com ili www.gamecopyworld.com pa onda probaj.
Ako nije do cracka, postoji li šansa da slikaš (PrtScreen tipka) točnu poruku koja ti se pojavljuje jer "neki drek mi javlja da je došlo do greške i da se treba zatvorit, blablabla" ne znači baš puno... :lol:

Oxidia_two
20. 02. 2007., 23:23
Squall je napisao/la:
Da li je igra dobro crackirana? Skini crack sa www.gameburnworld.com ili www.gamecopyworld.com pa onda probaj.
Ako nije do cracka, postoji li šansa da slikaš (PrtScreen tipka) točnu poruku koja ti se pojavljuje jer "neki drek mi javlja da je došlo do greške i da se treba zatvorit, blablabla" ne znači baš puno... :lol:

Igre su oriđiđi, a glede one poruke, piše da je došlo do nekog problema i da se mora zatvoriti. I imam 2 opcije za kliknut: close i debug.

Squall
20. 02. 2007., 23:29
Oxidia_two je napisao/la:
Igre su oriđiđi, a glede one poruke, piše da je došlo do nekog problema i da se mora zatvoriti. I imam 2 opcije za kliknut: close i debug.

Aaah, pitam te za PrintScreen a ti ovako... ;-)
Slikaj mi točnu poruku, ili barem prepiši točan tekst jer najvjerojatnije baš u poruci piše koja komponenta (.dll recimo ili .exe) šteka! :-)

btw. vidim još uvijek ganjaš dva accounta! :-p

Oxidia_two
20. 02. 2007., 23:51
Squall je napisao/la:
btw. vidim još uvijek ganjaš dva accounta! :-p

Jedan je sestrin.

TheLegolas
22. 02. 2007., 21:11
e imam jedno pitanjce

zna li itko zasto ne mogu pobrisati neke igrice sa compa npr stronhold cusader i harry potter 3

Squall
22. 02. 2007., 21:14
TheLegolas je napisao/la:
zna li itko zasto ne mogu pobrisati neke igrice sa compa npr stronhold cusader i harry potter 3

Je, čitamo misli i tebi i kompjuteru pa točno znamo jedan od onih 1000 razloga zašto se baš tebi ne uninstaliraju te igre...
Detaljnije opiši problem i priloži točan error, pa možda netko i bude znao! :lol:

TheLegolas
22. 02. 2007., 21:21
installShield Wizard has finished performing maintenance operations on Stronhold Crusader

to pise na kraju uninstalla i ja pritisnem finish i opet mi ostane na add or remove programs

Squall
22. 02. 2007., 22:18
TheLegolas je napisao/la:
to pise na kraju uninstalla i ja pritisnem finish i opet mi ostane na add or remove programs

Hmmm...i onda stalno vrti u krug, koliko god ti puta uninstalirao?
Ako se folderi od igre izbrišu i ništa više ne ostane onda ćeš morati preko ovog laganog registry fixa (http://www.theeldergeek.com/remove_previously_deleted_app_listings.htm) izbrisati samo listing iz add/remove programs. Upute su ti na linku, samo pazi da ne izbrišeš koji krivi ključ! :-)
Postoje i programi koji se bave istim zadaćama, ali ovo je puno lakše, a i iskreno da ti kažem nemam volje tražiti ti neki besplatni...

TheLegolas
22. 02. 2007., 22:37
hvala puno instaliro sam danas wow jedva cekam da ga igram

moonshadow
23. 02. 2007., 22:47
igram igru dark star one i kad otvorim mapu zvijezde ili stanice mi se micu dali to mora tako ili je do igre neki kvar :-(

PLAYER_One
23. 02. 2007., 23:53
Evo, nevjeroatno je , ali cak i meni sad ovdi triba pomoc,:-) ima originale c&c generals i ekspanzija zero hour, generalse mogu normalno iigrat dok ne instaliram ekspanziju, a kad instaliran zero hour , nema sanse da mi vise generalsi prorade, do cega to more bit ?

Guest
25. 02. 2007., 14:13
Sad ne znam gdje da pitam pa ću ovdje pokušat. Može li mi ko malo objasniti biose na psx emulatoru i kako ih podesiti jer želim igrat ff IX. Ispričavam se svima ako ovo pitanje ne spada ovdje.Hvala!

PLAYER_One
25. 02. 2007., 15:03
Joe_Strummer je napisao/la:
Sad ne znam gdje da pitam pa ću ovdje pokušat. Može li mi ko malo objasniti biose na psx emulatoru i kako ih podesiti jer želim igrat ff IX. Ispričavam se svima ako ovo pitanje ne spada ovdje.Hvala!

Na emulatoru bios uopce (uglavnom) netreba podesavti, njih jednostavno tribas naci na internetu i ubaciti u emulator, u pluginove, jer tebi se najvjeroatnije javljaju problemi jer nemas bios, a ne jer je lose podesen, 99% emulatora koji danas postoje nemaju u sebi vec ubacen bios, jer je to zbranjeno, ili sta vec, uglavnom, namucit ces se da to nadjes

totti10
25. 02. 2007., 21:29
Ovakav je problem:Skinuo sam torrent trackmania nations i instaliro ga.Pokrenem ga i kaze mi da graf. kartica nije nađena i nes mi se plavo pojavi(nije ekran smrti) i restarta se komp.Probao sam vec 3 puta i svaki put je isto.

@PLAYER_One:jel znas neki link za te BIOSE?

Guest
26. 02. 2007., 00:47
Evo uploado sam vam "pSXv1.11" emulator, pa skinite->

http://rapidshare.com/files/18290715/pSX.rar

Imate jos nesto unutra. ;-)

pele
07. 03. 2007., 21:47
Ja bi volio igrati trackmania nations ali imam problema sa igricom. izasla je na enterovom cd-u a i skinuo sam je sa sluzbenih stranica.
instaliram igru bez problema. kada je pokrenem odvrti mi demo i dobijem samo prozor ya upisati ime i naciju. dalje ne mogu nista niti upisati. ne dobivam prozor za otvaranje on-line acounta. molim pomoc

totti10
10. 03. 2007., 00:30
Kupio sam trackmaniu sunrise,kad je pokrenem(sve je crackano) i stavljeno na neki extreme mod(valjda piratski) pojavi mi se neki plavi ekran(mosta onaj smrti)i restarta se komp.Please help

adi14
10. 03. 2007., 01:25
totti10 je napisao/la:
Kupio sam trackmaniu sunrise,kad je pokrenem(sve je crackano) i stavljeno na neki extreme mod(valjda piratski) pojavi mi se neki plavi ekran(mosta onaj smrti)i restarta se komp.Please help

taj ekran se i meni pojavljivao...to nije do igre...to je problem u komp-u...ak ti pishe check your newm installed hardware ili nesh slicno...onda pogledaj shta si zadnje radio na kompu...kod mene je bio RAM...jedna plochica pokvarena...i to je uzrokovalo taj "plavi ekran" i restartanje komp-a...odosmo u offtopic :-D

sonyevac
10. 03. 2007., 19:35
Skinuo sam 1.12 patch za Gothic 3 i instalirao ga,ali kada oću pokrenuti igru piše:
The procedure entry point ??H@YG?AVbCUnicodeString@@_WABV0@@Z could not be located in the dynamic link library sharedbase.dll.

E sad,WTF!?

EDIT:ovo gore nije link,točno to mi piše kad mi javi error.

Jedna_i_jedina
10. 03. 2007., 19:35
Ovako, instalirala sam si might and magic VII, i kada oću igrat pojavi mi se ovo pod 1 pa 2.
Help!
Link (http://img47.imageshack.us/img47/8406/lploe7.png)

Squall
10. 03. 2007., 20:14
sonyevac je napisao/la:
EDIT:ovo gore nije link,točno to mi piše kad mi javi error.

Hmmm, igra crackirana? Jedino što mi se pojavljuje u vezi tog errora je da je crack (Razor1911) loš pa baca tu poruku. Probaj sa nekim drugim sa Gameburnworld.com ili Gamecopyworld.com pa javi...ako je igra original nemam pojma, a po odazivu ostalih na topic teško da ćeš dobiti odgovor.

@pele:Hmm, nikad prije čuo za trackmaniu, ali probaj se poigrati ovim linkom (http://www.trackmanianations.com/indexUk.php).

@totti i adi: BSOD ne signalizira SAMO I JEDINO probleme sa hardverom! Loš crack/exe ili greške u programu vrlo lako uzrokuju pad, a BSOD je posljedica.
Opet se postavlja pitanje: ako je crack loš jesi li probao drugi? Ili pokušavaš igrati besplatni demo?

@jedna i jedina: patchirala igru? crackirala igru?
Još nešto mi je palo na pamet pošto je igra stara...desni klik na shortcut/exe>compatibility>run this program in compatibility mode for win98.

Eh, beskoristan sam danas, sve što nalazim su problemi sa crackovima:-?

totti10
10. 03. 2007., 20:53
Sve sam sredio trebalo je reinstalirat drivere za grafu.

sonyevac
14. 03. 2007., 14:43
Squall,thx na pomoći,skinuo sam dva patcha sa gamecopyworlda i prije nego što sam vidio tvoj post i igra je proradila.Trud se isplatio jer igra je fenomenalna.
Btw,naravno da nije original! :-p

corto
14. 03. 2007., 15:21
treba mi crack koji radi za splinter cell pandora tomorrow....jeste da je igra stara ali nju nisam igrao.....a kad instaliram i crackujem postojecim pise insert disc 3 ...znaci da ne valja......e sad sve sam trazio i nikako ne mogu da ga nadem....pa ako neko.....hvala

Guest
14. 03. 2007., 16:02
corto je napisao/la:
treba mi crack koji radi za splinter cell pandora tomorrow....jeste da je igra stara ali nju nisam igrao.....a kad instaliram i crackujem postojecim pise insert disc 3 ...znaci da ne valja......e sad sve sam trazio i nikako ne mogu da ga nadem....pa ako neko.....hvala

Pricamo non-stop o ->

www.gamecopyworld.com

sonyevac
16. 03. 2007., 13:47
Ovako:
Uživao sam u Gothicu 3 par dana i jučer meni stigne pošiljka s mojim R6:Vegasom.Instaliram ja Vegas i počnem igrati.Hodam prvom uličicom i gledam na sve strane diveći se grafici.Odjednom ugledam neprijatelja.Pustim gumb za smjer jer sam odlučio stati i bolje ga nanišaniti.Na moje iznenađenje moj operativac ne staje te osim toga što se nastavio kretati,kamera je poludjela i počela zujati na sve strane.Pogibam.Restartam misiju i opet ista priča.Promijenim miša i tipkovnicu-opet ista priča.I pizdeći što imam lošu verziju igre pokrećem ja Gothic 3.Nakon duuugog loadinga igra napokon učita poziciju i krenem ja igrati,kad odjednom-ISTI PROBLEM!!!!!Moj bezimeni heroj nakon samo manjeg pritiska na gumb za kretanje počinje trčati ravno i kamera poludi i zuji na sve strane!Izađem iz igre sve ljući i ljući te pokrenem Armed Assault.Ista priča.Strepeći pokrenem Oblivion i-na moju sreću sa Oblivionom je sve u redu.Deinstaliram ja R6:Vegas i ponovno pokrenem Gothic 3.Isti problem.Reinstaliram Gothic 3-isti problem.
Stvarno sam očajan.Oblivion mi jee već dosadio i stvarno moram igrati Gothic 3.Pomagajte kako god znate,molim vas! :please:

PROKLET BIO RAINBOW SIX!!! :-x

Guest
16. 03. 2007., 15:24
Patchuj igre na najnovije verzije, pa onda crackujes i igras.

playa_mac
16. 03. 2007., 18:14
"poslao corto dana 2007/3/14 15:21:50

treba mi crack koji radi za splinter cell pandora tomorrow....jeste da je igra stara ali nju nisam igrao.....a kad instaliram i crackujem postojecim pise insert disc 3 ...znaci da ne valja......e sad sve sam trazio i nikako ne mogu da ga nadem....pa ako neko.....hvala"

Neznam kolko se kužiš u krekiranje,ali SCPT,ima 2 cracka,za offline i online mod,tako da dobro gledaj gdje pasteaš crack za offline i online mod igre . Provjeri si to malo .

sonyevac
16. 03. 2007., 19:06
Cobalt je napisao/la:

Davno učinjeno i još uvijek ništa. :cry:

Guest
16. 03. 2007., 23:54
sonyevac je napisao/la:

Cobalt je napisao/la:

Davno učinjeno i još uvijek ništa. :cry:

Pokusavao ponovo prelaziti? Promjene ce ti se tek uvaziti kada krenes New Game, tj. znaci kada patcujes moras igru iz pocetka igrati kako bi se sve podesilo i popravilo.

sonyevac
17. 03. 2007., 10:16
Evo probao sam new game čim sam vidio tvoj post cobalt i još uvijek ništa.Moj lik sam trči i zuji na sve strane. :cry:

agranc
17. 03. 2007., 10:41
Meni na nekim igrama neće opće pogrenut i instaliram i napravim crack i sve i onda mi piše nešt da moram instalirat neki openGL kaj ja znam kaj to je a na cd-u ga nema niđe.
Jel zna ko od vas kaj moram napravit?

Squall
17. 03. 2007., 11:03
agranc je napisao/la:
Jel zna ko od vas kaj moram napravit?

Imaš instalirane drivere za grafičku karticu i jesi li uopće siguran da kartica podržava OpenGL (svaka nova u zadnjih - godina podržava, ali opet...) ?
Ovisno o proizvođaču čipa na kartici (ATi, nvidia) skini sa službene web stranice drivere pa pogledaj hoće li onda raditi.

Guest
17. 03. 2007., 13:27
sonyevac je napisao/la:
Evo probao sam new game čim sam vidio tvoj post cobalt i još uvijek ništa.Moj lik sam trči i zuji na sve strane. :cry:

Cudno. Spremi onda save game i unistaliraj igru, pa ponovo install, te skini najnoviji patch (imas ga vec) i ponovo crackuje sa crackom koji je isti kao i verzija patcha.

Inace imao sam prije problema sa "Sacred". Igrao sam igru i bilo je previse bugova tako da main quest nisam mogao preci ( ne neradi se o "vodi").

Prijatelj mi je sa dial-upom skinuo patch, te igru zakrpio ali nista nisam dobio. Jos uvjek je bio bug na tome mjestu. Nakon sto sam krenuo ponovno izpocetka prosao sam to mjesto i igru.

Kvaka je bila da patch tek djeluje kao i u svake druge igre od "New Game", jer zato sto nece utjecati na prijasnji save skojim ste igrali.

sonyevac
17. 03. 2007., 15:31
Cobalt,hvala na trudu,probat ću sve ponovno reinstalirati kad nađem vremena pa javim kako je prošlo. :OO:

EDIT:Prošlo je loše.Isti problem. :-(

liquid39
23. 03. 2007., 15:24
sonyevac je napisao/la:
Cobalt,hvala na trudu,probat ću sve ponovno reinstalirati kad nađem vremena pa javim kako je prošlo. :OO:

EDIT:Prošlo je loše.Isti problem. :-(
ej ja sam takv problem imao sa fear-om...
kreto sam se i kad sam pustio tipke smjera jednostavno je poludio i poceo sam trcat...
kasnije sam skuzio da mi CPU usage skace na 100% zbog nekih virusa i spywarea...ocistio sam komp i poslije nisam imo vise tih problema....
mozda nije to ali probaj...

sonyevac
23. 03. 2007., 20:16
Bemti,bit će da je to! :-D
NOD32 mi se u zadnje vrijeme prestao updateat i više ne čisti komp.Vrijeme je za Norton,i da,hvalaa care! :awe:

Dark_One
23. 03. 2007., 20:19
Kakav crni Norton, primi se Casperskog. ;)

toni185
24. 03. 2007., 22:57
Ja imam problem sa igrom VIRTUA TENNIS 3, kad serviram ravno na crtu i fulam, tj fault cuje se beep zvuk i izadje na desktop di pise error, i to me nervira, nemogu nikako servirat asove jer se bojim da ce mi izac. Ima jos netko taj error u igri??

PS skuzio sam da mi na drugom kompu di su 32 bitni windowsi radi odlicno, pa evo u medjuvremenu sam formatirao onaj drugi ali jos nisam probao, ne radi driver za dvd player :) ode jedan problem dodje drugi. :-)

pomozite
29. 03. 2007., 15:00
jeli može netko objasnit kako crackirat igricu,aj molim vas

toni185 je napisao/la:
Ja imam problem sa igrom VIRTUA TENNIS 3, kad serviram ravno na crtu i fulam, tj fault cuje se beep zvuk i izadje na desktop di pise error, i to me nervira, nemogu nikako servirat asove jer se bojim da ce mi izac. Ima jos netko taj error u igri??

PS skuzio sam da mi na drugom kompu di su 32 bitni windowsi radi odlicno, pa evo u medjuvremenu sam formatirao onaj drugi ali jos nisam probao, ne radi driver za dvd player :) ode jedan problem dodje drugi. :-)

Guest
30. 03. 2007., 12:50
Cobalt jel znaš koju stranicu sa ps imageima? Čemu služe ti imageovi?

Guest
30. 03. 2007., 19:46
Ovo će možda biti teško. Nabavio sam Septerru Core, ali izgleda da installer ima problema u Windowsu XP. Umjesto normalnih slova se pojavljuju upitnici i i naglašena slova. To samo po sebi nije problem, jer u instalaciji ne možeš falit. E ali problem dođe kada mi se pojave prazna polja -1:...... i 2:......... , a zbog sjebanog teksta ne razumijem što treba. A cd key ne mogu nigdje naći. Zajeb.

Guest
30. 03. 2007., 20:55
Razherrt je napisao/la:
Ovo će možda biti teško. Nabavio sam Septerru Core, ali izgleda da installer ima problema u Windowsu XP. Umjesto normalnih slova se pojavljuju upitnici i i naglašena slova. To samo po sebi nije problem, jer u instalaciji ne možeš falit. E ali problem dođe kada mi se pojave prazna polja -1:...... i 2:......... , a zbog sjebanog teksta ne razumijem što treba. A cd key ne mogu nigdje naći. Zajeb.

Predpostavljam da si skinuo sa neta igru?

Instalacija ti izgleda ovako-> !!???!, ??!!??! ...

@Joe: Znam, pa to su ti slike od igara. Uradis backup od svoje igre (nemora biti igra), tako sto je sprzis u sliku, koju mozes pokrecati raznim emulacijskim programima kao Deamon Tools ili Alchohol.

Guest
30. 03. 2007., 21:23
Upravo tako. Ili dovoljno slično da nema nesporazuma.

Lucca
30. 03. 2007., 21:25
Ja ne mogu pokrenit Morrowind. Odjednom.

Nakon 5 clean reinstalla, mijenjanja sa službenih ATI drivera (imam ATI Radeon 7500) na Omega drivere, isto tako clean reinstalla njih samih - odustajem.

Mrzim PC kao gaming platformu. Fala q*rcu na Sam and Maxu i SCUMMVM-u inače bih napravio kompu ne znam šta...

Squall
30. 03. 2007., 21:28
Lucca je napisao/la:

A problem je??? :-)

Bajdvej, 7500 će pokrenuti Morrowind, ali kako je igra oduvijek bugovita i neoptimizirana preporučam patchiranje najnovijim dostupnim patchem. A ako Omege i dalje ne funkcioniraju možeš probati sa NGOHQ ili meni vrlo dragim, DNA Driverima.

Guest
30. 03. 2007., 22:00
Je li tko igrao Jade Empire na PC-u? Ja imam problema sa zvukom. Zapravo, nema zvuka. Probat ću to sam rješiti ali par savjeta uvijek dobro dođe.

Lucca
30. 03. 2007., 23:04
Squall je napisao/la:

Lucca je napisao/la:

A problem je??? :-)

Evo ovako:

Igrao sam Morrowind lijepo i glatko sa Radeon 7500 (kupio ga, ima par miseci za kojih 40KN, prije sam gurao na onboard), sve dok prije misec-dva mi frend nije probao stavit Oblivion, čisto probe radi (sa onim Oldblivion dodatkom). Ofkors, nije radio, ali nema veze. Morrowind je nastavio dalje raditi savršeno normalno (nisam imao nikakve modove, FYI) i od jednog dana ne radi: uđem u Launcher, stisnem play, nakon Bethesda logoa, na 1/3 s se pojavi loading i - BLUE SCREEN OF DEATH!

Kao, da je neki atiduag.dll problematičan. Ili to ili ati3vxxx.dll (nešto slično).

A taman, TAMAN sam ušao u Mages Guild! :'(

Ne znan šta bi drugo uzrokovalo problem osim Obliviona... to mi jedino pada na pamet, ništa drugo nisam instalirao... Komp uvijek držim u dobrom stanju (redoviti skenovi i sve...) Imao sam Bloodmoon i Tribunal expansione, radili su bez problema.

Mrzim PC. Zbog toga ću i kupit Oblivion na Trojci jednog dalekog dana i ko bog. ^__^

Ima li koga da mi pomogne? Itko?

Guest
01. 04. 2007., 11:25
Razherrt je napisao/la:
Upravo tako. Ili dovoljno slično da nema nesporazuma.

Istu takvu instalaciju sam imao sa Dreamfall. Instaliras gadanjem !!??!, ili nabavljaj drugu verziju igre.

Guest
02. 04. 2007., 01:53
nemogu instalirat top spin 2 skinuo ga sa torrenta sve ljepo kad ono imaju samo datoteke za citanje i neka reloaded sta da radim

Guest
02. 04. 2007., 01:59
Nepokolebljivi je napisao/la:
nemogu instalirat top spin 2 skinuo ga sa torrenta sve ljepo kad ono imaju samo datoteke za citanje i neka reloaded sta da radim

I imas nesto ovakvo->

rld-tsp2.r00

Guest
02. 04. 2007., 02:01
da

Guest
02. 04. 2007., 02:03
Desni klik i raspakuj datoteku. Inace, imas 40-50 ovakvih dijelova.

Kada raspakujes dobit ces jedan fajl koji ce biti u .mds formatu ili nekom drugom, uglavnom moras ga sprziti pomocu Alchola 120%, Nero, BlindWrite itd.

Ako zelis slucajno odmah ucitati datoteku, onda koristi Deamon Tools ili neki slican program kao sto je i sam Alchol120%.

Guest
02. 04. 2007., 02:05
vec sam rado ovo desni klik otvori s i onda otvorim s mount image a imam deamon tools de mi reci jel dobro radim desni klik i mount image

Guest
02. 04. 2007., 02:08
odnosno otvorim sa instant drive jel to raspakiranje

Guest
02. 04. 2007., 02:10
Aha, mount image i onda pronades tu sliku od igre. Defaultno ti se nalazi u My Documents/Downloads/---, te je sada nades i mountenujes.

Trebao bi se sam pokrenuti "autorun" i imat ces proces instalacije.

Guest
02. 04. 2007., 02:26
sve sam mountovo iso u downloads u d disk bilo par tih mountova zajedno sa reloaded datotekom sta dalje svaki put stisnem mount image u deamon tools i nist nebude help

Guest
02. 04. 2007., 09:22
Ako se autorun ne pokrene, onda bi trebao sam ući u novi CD/DVD drive koji ti se pojavio i onda sam pokrenuti instalaciju.
I ispričavam se ako otkrivam toplu vodu, ali nisam previše pažnj obraćao na prijašnje postove.

Guest
02. 04. 2007., 22:34
nema nist lagano pizdim pocet cu cupat zice iz kompa

Apocalyptico
03. 04. 2007., 19:05
sta da radim idem inst. warhammer 40k i pise kao da mi fali neki inst shield igra je na imageu druge igre normalno inst.

dj_zike
03. 04. 2007., 19:13
a da skines sebi crack sa jedne legalne stranice nebi imao problema

Elrond
03. 04. 2007., 23:21
Trebam pomoc sa ovim igrama, please pomagajte! Ak je ko igro koju od njih nek mi se please javi!

Silkroad (http://www.gameplay.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=9465&forum=45&viewmode=flat&order=ASC&start=100)

The Legend of Ares (http://www.gameplay.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=5070&forum=45&viewmode=flat&order=ASC&start=25)

Guest
04. 04. 2007., 01:06
Apocalyptico je napisao/la:
sta da radim idem inst. warhammer 40k i pise kao da mi fali neki inst shield igra je na imageu druge igre normalno inst.

... :lol:

@ Elrond:

Pa skines zadnji client sa official stranice od igre. Ako se nekim slucajem desi da nemas zadnji patch, igra ce "sama" automatski skinuti odredene stvari koje su potrebne za igranje. Takoder potrebno je i registrirati account kako bi mogao pristupi igranju. Ovo radi za Silkroad, jer sam ga i sam igrao.

dj_zike
04. 04. 2007., 17:49
www.gamecopyworld.com sve probleme sto se tice igara koje instalirate preko demon toolsa ili alcohola 120,jer ne dolazi crack uz igru,a stranica nudi crackove za sve igre dosad na trzistu,a za neke igre je dostupan i patch,ja tako radim sa svojim igrama koje dodzu u mdf ili mds formatu. :thumbsup:

magier
04. 04. 2007., 22:08
moze li mi tko reci ima li gdje neki server za Auto Assault na kojem nemoram placati 50eura mjesecno?

Svaargod
04. 04. 2007., 22:19
Jedino da probas na ovaj nacin...upisi u google all seeing eye i skini ga ima par mb kad ga skines odi u program i imas negdje medu opcijama nije preoscito listu za skinut svih igara koje podrzavaju multiplayer ,a da bi stvar bila slada tamo su ti samo crackani serveri!To vrijedi za bilo koju igru koja podrzava multiplayer!!

PS kad nades igru odaberi server i kada ga odaberes taj program(eye) ce ti pokrenut igru tak da netrebas ulazit ti u nju!!

magier
04. 04. 2007., 23:22
Svaargod je napisao/la:
Jedino da probas na ovaj nacin...upisi u google all seeing eye i skini ga ima par mb kad ga skines odi u program i imas negdje medu opcijama nije preoscito listu za skinut svih igara koje podrzavaju multiplayer ,a da bi stvar bila slada tamo su ti samo crackani serveri!To vrijedi za bilo koju igru koja podrzava multiplayer!!

PS kad nades igru odaberi server i kada ga odaberes taj program(eye) ce ti pokrenut igru tak da netrebas ulazit ti u nju!!u opcijama nema nista u vezi servera od igara ovo mi samo sta got otvorim govori sta sam otvorio imas li ti iskustva sa ovim da malo objasnis u mene je verzija 0.7.

pare
06. 04. 2007., 08:07
Ja imam problem!!!
Kupio sam Test drive unlimited i krenuo na utrku,a onda neće kliknem na start zasvijetli start i neće mi krnuti na utrku.
Samo se vidi kako auti prolaze.
Probo sam ponovno otiso na single player i opet neće.
POMOZITE PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :awe:

Guest
06. 04. 2007., 14:53
Skinuo sam client od igre gunz.Instaliram ju i pokrenem ona učita za 5 sekundi do 96.93% i više neće dalje.Čak sam ju sat vremena ostavio ali ne ide pa ne ide.

_nightwatch
06. 04. 2007., 16:18
Imam problem
Nabavio sam si the godfather.
Kad ga pokrenem rezolucija je 1600x1200
ne mogu je nikak smanjit Sve sam probo.
help please.

Guest
06. 04. 2007., 19:13
Skinuo sam client od igre gunz.Instaliram ju i pokrenem ona učita za 5 sekundi do 96.93% i više neće dalje.Čak sam ju sat vremena ostavio ali ne ide pa ne ide.

Ostani prikopcan na net pa da vidis da li skida nekakav update.

Guest
06. 04. 2007., 20:16
Ako će pomoći piše
torrenting files(96.93%, 0.0 B/s)

carter15
07. 04. 2007., 02:05
Molim vas, pomozite s ovom glupom igrom, s koje strane da skinem patch za cpu substitution freq. i fatigue? Molim vaaaaaaas...

Squall
07. 04. 2007., 10:37
Ako će pomoći piše
torrenting files(96.93%, 0.0 B/s)

Sama GunZ instalacija, tj. klijent za instalaciju ima svoj torrent klijent da skine ostatak potrebnih fileova i nerijetko se događa kako igra stane baš na 96.93% (http://www.gunzfactor.com/forums/f18/61547-96_93_a.html) jer nema seedera sa istim klijentom. Mogući fix piše ti u onom threadu, iako se i dalje umjesto zezanja sa pojedinačnim fileovima preporuča nanovo skidanje cijelog klijenta sa GunZ factora (http://www.gunzfactor.com/downloadgunz.php) koji često ima seedere za daljnji download.

@carter15
Službeni patch koji se odnosi upravo na tvoje probleme možeš naći na NBA Live 07 (http://nba-live.com/download/pafiledb.php?action=category&id=82), skini verziju koja tebi treba ovisno o verziji igre koju imaš.
Također, ako već imaš instaliran crack za igru moglo bi doći do problema. Ako ti javi wrong/old file poruku zamijeni crack sa .exeom koji se nalazi na igrinom disku.

Hazel
09. 04. 2007., 22:23
Molim Pomoć.!Instalirao Sam Black & White2.
I Steka Mi Bez Obzira Koliko Ja Smanjio Rezoluciju I Detalje.Konfiguracija ATI Radeon x1300 Amd Athlon 3000+
1GB DDRII To Mi S Događa I S Joint Task Force.Reinstalira Sam Windows I Opet Isto!!!!!!! Neka Mi Neko Pomogne!!!!!!! :-( :cry: :cry: :cry: :-( :-( :sympathy: :sympathy:

Nobody
10. 04. 2007., 21:29
Pomoc! :cry:

Nece mi uci u NIJEDNU igru. Ili se pojavi crni ekran i dalje nista, ili izbaci neki error. A do jucer je sve s tim igrama bila u redu. Zapravo...Football Managera mi je jedinog uspjelo pokrenuti. A errore mi izbacuje ovog tipa:

http://img480.imageshack.us/img480/9751/greskaog1.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/6318/greska2yt7.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/6554/greska3lz7.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/3896/greska4lk6.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/4101/greska5mt0.jpg

Sorry na slikama, ali ocajan sam, zivcan... U zadnje vrijeme su mi i web browseri usporeni, dok pregledavam stranicu je sve ocajno sporo. Danas sam instalirao AVG antivirus i skenirao komp. Naslo je 14 virusa i ja sam to sve odmah zbrisao, zurilo mi se. Jos sam mislio ak su virusi, bolje da ih maknem proc. Sad ak je zbog toga, jer mi je prepoznalo mozda neki dobri file potreban za to... :-( Pomoc :cry:

Squall
10. 04. 2007., 21:35
Hmm, javlja jako puno errora vezanih za 3D renderere. Prvo što učini je reinstalacija drivera od grafičke kartice pošto problem nije izoliran specifično na jedan renderer.

Guest
13. 04. 2007., 01:52
Frisak format, ili ponovo reinstaliraj drajvere za graficku, te potom i DirectX.

Guest
13. 04. 2007., 08:34
dj_zike je napisao/la:
www.gamecopyworld.com sve probleme sto se tice igara koje instalirate preko demon toolsa ili alcohola 120,jer ne dolazi crack uz igru,a stranica nudi crackove za sve igre dosad na trzistu,a za neke igre je dostupan i patch,ja tako radim sa svojim igrama koje dodzu u mdf ili mds formatu. :thumbsup:

Tu je zabranjeno nuditi takav sadržaj...Nemoj te te netko čuje!buuuu

Guest
13. 04. 2007., 21:36
Instalirao sam BS: Angel of death. Igru pokrenem i puf - plavi ekran. To mi se dogodilo i sa demom iste igre. Prijatelju valja i moram napomenuti da je igra bootleg. Squall pomaži!

Guest
13. 04. 2007., 22:21
Pogledaj ovo i vidi je li ti sve uredu->
http://www.ampednews.com/platform/pc/files/1900/

Javljali su se errori oko samog pokrecanje igre, pa se morao oficijalni patch nabaciti-> link (http://www.gamershell.com/download_16295.shtml).

Metoda je standardna, znas kako ide. =)

Guest
13. 04. 2007., 22:50
Cobalt je napisao/la:
Pogledaj ovo i vidi je li ti sve uredu->
http://www.ampednews.com/platform/pc/files/1900/

Javljali su se errori oko samog pokrecanje igre, pa se morao oficijalni patch nabaciti-> link (http://www.gamershell.com/download_16295.shtml).

Metoda je standardna, znas kako ide. =)

Pročitao sam dokument skinuo i instalirao patch ali opet iskače plavi ekran i moram ga ručno restartat. Problem je vjerojatno u tome što se moja graf. kartica ne nalazi među podržanima (imam fx5200). Hvala Cobalt na trudu i žao mi je što nije urodilo plodom ali uvijek će mi ostati pes6 i half-life2 :approve

Guest
14. 04. 2007., 01:59
Pogledaj ovu raspravu->

http://forums.techguy.org/games/544241-broken-sword-angel-death.html?highlight=broken+sword+4

Trebalo bi biti prica o FX5200.

Guest
14. 04. 2007., 12:24
Cobalt je napisao/la:
Pogledaj ovu raspravu->

http://forums.techguy.org/games/544241-broken-sword-angel-death.html?highlight=broken+sword+4

Trebalo bi biti prica o FX5200.

Sve sam pročitao ali se tamo samo raspravlja samo o problemima sa pointerom u igri.Ne piše ništa o plavom ekranu. Možda je problem u nečemu drugome a ne u grafičkoj kartici. Opet napominjem da mi se to događalo i sa demom igre.

Guest
14. 04. 2007., 17:22
Skini ovo->

http://www.softwarepatch.com/utilities/nvidia-geforce-fx-5200.html

Pa onda navrati ovdje->

http://www.broken-sword.com/

Idi na Download sekciju, pa pogledaj patch itd.

Mora moci raditi na tvojoj grafickoj. Usput idi na start menu i pronadi "run", pa upisi dxdiag.

Kada ti otvori onda otidi na display i pokreni testove sve i pogledaj da li ce ti biti ikakvih errora->

No problems found.

Pogledaj koja ti je verzija od DirectX, i skini ovu->

http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html

Hebat ga ako sada nebude radilo, onda pukni format (c).

Black_Knight
14. 04. 2007., 19:35
meni ne radi F tipke u igrama, zna ko zasto? ne nemam niti podesenja niti F-lock na tastaturi

Guest
14. 04. 2007., 21:58
Black_Knight je napisao/la:
meni ne radi F tipke u igrama, zna ko zasto? ne nemam niti podesenja niti F-lock na tastaturi

Mislis na F1, F2 tipke?

F5 npr. ima opciju u pojedinim igrama "quicksave" dok najcesce F9 bude "quickload". U nekim igrama kao npr. UT2k4 F1 ti oznacava score/kill/death, te ostale podatke.

Valjda si na ovo mislio? :-D

Tenkonja
15. 04. 2007., 19:56
Kupi novu tastaturu .

Tenkonja
15. 04. 2007., 19:58
E da još nešto ti si kao neki metalac .

CesaR
15. 04. 2007., 20:14
ja nemam puno problema ... instaliram sve bude Ok-e
sam što mi mal počne štekat ... :-(

Snake091
16. 04. 2007., 13:07
UPOMOĆ

Instaliro sam Company of heroes i kad uđem nevidim zgrade i vojnike ali okolis vidim molim vas POMOC!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Snake091
18. 04. 2007., 11:37
http://www.gameplay.hr/uploads/img4625e67b723ae.jpg
Nek neko pogleda ovo s titan quetom jer neznam ka je

Orgnum
18. 04. 2007., 20:33
Ok, ok, reko mi Squall prek msn-a. Brišite post.

3-GE
21. 04. 2007., 16:21
nemam bas previse problema a najveci problem mi je da mi nekad stopa neka igra :rotflmao:

Snake091
23. 04. 2007., 09:24
Squal pomozii!!!!!!!!!!!! :blabla: :blabla:

Septik
25. 04. 2007., 11:31
Instalirao sam CoD 2, i prebacio crack, i sve ok, ali zasto nemogu instalirati patch za njega (1.5, ili bilo koji drugi), kaze mi da nije locirao igru....
ja mislim da je to zbog cracka, a ja nisam napravio backup originalnog .exe pa ako neko ima da mi posalje originalni .exe
hvala..

Razh
26. 04. 2007., 19:35
Snake091 je napisao/la:
http://www.gameplay.hr/uploads/img4625e67b723ae.jpg
Nek neko pogleda ovo s titan quetom jer neznam ka je

Titan Quest je pun bugova, tako da bi moglo biti bilo što. Ja nikad nisam dobio ovu poruku ali dobivao sam 5-6 drugih. Jedino što možeš napraviti a da će sigurno upaliti je da skineš patcheve. Ako slučajno imaš verziju 1.00b onda ne možeš ništa. Ta verzija se ne može updateati.

omfgnoob1
27. 04. 2007., 08:36
Mene zanima zasto mi u LOTR:BFME 2 The rise of the witch king kad pocnem kampnjau odjednom mi pise the Witch-king has fallen i moran ponovo igrat ali je tako svaki put. Ili kad igram skirmish odjendom nakon kojih 5 min pise defeated?? Ima li ko koji patch jel kad san skinija onaj najnoviji 2.01 nemn crack za njega pa #$!%&iga

kale321
28. 04. 2007., 09:31
Kad pokusam otvorit igru,pise mi error : A requierd DLL file,MSVCP60.DLL,was not found.U cem je problem??

Cloud Strife
28. 04. 2007., 09:47
kale321 je napisao/la:
Kad pokusam otvorit igru,pise mi error : A requierd DLL file,MSVCP60.DLL,was not found.U cem je problem??

Ma faliti ja mislim audio hd!Mene je zezao također kad god upalim windowse dođe poruka error i piše nešto dll i te sam se sjetio da sam prije toga update-ao windowse pa je zbog toga!Ako si ti updat-ao odi na www.microsoft.com i nađi windows update te stisni update i ponovo updat-aj!Tako sam ja napravio i radi :thumbsup: Ako u tome nije problem neznam!

Cloud Strife
28. 04. 2007., 09:49
Si možda updat-ao windowse ili instalirao neki program?

kale321
28. 04. 2007., 10:00
Igru sam instalirao,a prije sam stavio nove windowse

Cloud Strife
28. 04. 2007., 12:19
kale321 je napisao/la:
Igru sam instalirao,a prije sam stavio nove windowseKoje si windowse stavio i koja je igra?

kale321
29. 04. 2007., 16:08
Stavio sam win 95-sto mislim da je u tom problem,ne mogu stavit bolji kad je komp slab tj mogu win 98 al nemam cd.Pise mi to za svaku igru skoro

uzumaki
29. 04. 2007., 16:21
evo nasao sam neku igru s interneta, downloadao i krenuo igrat i dosao mi ovaj message:

Illutia Auto-Patch v1.1
Connecting to illutia.com:2009 ..
ERROR: Connection refused by remote network

nije to 1. put ...neznam zasto.

4815162342
29. 04. 2007., 21:29
išao sam instalirati half-life 2 jer nemam niš drugo za igrat.instaliram ga i idem ga pokrenut i kaže mi da steam nemre nači neki library.prvi put sam instalirao bez problema,imam original naravno.u čem je problem?

magier
30. 04. 2007., 14:55
uzumaki je napisao/la:
evo nasao sam neku igru s interneta, downloadao i krenuo igrat i dosao mi ovaj message:

Illutia Auto-Patch v1.1

nije to 1. put ...neznam zasto. ja mislim da ti nije dobro podeseno auto skidivanje pecha od te igre sto si skinuo, probaj sam skinuti Pach ukucaj u google ime igre i pach pa vidi sta ce izbaciti.

xbox360
30. 04. 2007., 15:07
Nije pach nego patch.

Razh
30. 04. 2007., 15:12
4815162342 je napisao/la:
išao sam instalirati half-life 2 jer nemam niš drugo za igrat.instaliram ga i idem ga pokrenut i kaže mi da steam nemre nači neki library.prvi put sam instalirao bez problema,imam original naravno.u čem je problem?

Nemam pojma. Ja kad sam prvi put instaliravao Half-life 2 instalacija mi nije uopće radila. Samo bi prestala reagirati. Sa svakim kojeg bi probao. Tek kad sam reinstalirao windoze proradilo je.

Pomoglo bi da napišeš kakvu ti točno poruku izbaci.

4815162342
30. 04. 2007., 18:40
Nemam pojma. Ja kad sam prvi put instaliravao Half-life 2 instalacija mi nije uopće radila. Samo bi prestala reagirati. Sa svakim kojeg bi probao. Tek kad sam reinstalirao windoze proradilo je. piše mi Steam.exe (main exception): The registry is in use by another process,timeout expired. a kod buraza na kompu piše da nemre nači neki library.

uzumaki
30. 04. 2007., 19:02
magier je napisao/la:

uzumaki je napisao/la:

Illutia Auto-Patch v1.1

nije to 1. put ...neznam zasto. ja mislim da ti nije dobro podeseno auto skidivanje pecha od te igre sto si skinuo, probaj sam skinuti Pach ukucaj u google ime igre i pach pa vidi sta ce izbaciti.
nema patcha...

magier
30. 04. 2007., 19:05
uzumaki je napisao/la:

magier je napisao/la:

uzumaki je napisao/la:

Illutia Auto-Patch v1.1

nema patcha...da nema patcha, igrica mu je pocela skidivati patch ali nesto nije uredu pa zato sam rekao da ga potrazi na trazilici. :yup:

uzumaki
30. 04. 2007., 19:10
magier je napisao/la:
da nema patcha, igrica mu je pocela skidivati patch ali nesto nije uredu pa zato sam rekao da ga potrazi na trazilici. :yup:

to sam ja:D

xbox360
30. 04. 2007., 19:11
Molim vas, nemoj te stavljati citat u citat. Jako je teško čitati, i post zauzme cijelu stranicu.

Hvala.

magier
30. 04. 2007., 19:40
koja je to igrica?

Pero_Kurbla
04. 05. 2007., 20:14
Hej haj igračka nacijo, evo i mene sa pitanjem!

Naime, problem je sa Hitman BM. Instaliram ga (deamon), krekiram, i sad.. Na laptopu mi radi sve tip-top, ali kad sam instalirao kod frenda na komp, krekirao, pokrenuo igru, uvodni film prođe, treba se pojavit izbornik, ali ne.. Komp se resetira sam od sebe. Kako, kako, kako?

Driveri grafičke i zvučne "obnovljeni", opet ista stvar.

Hvala

magier
04. 05. 2007., 22:02
koja je graficka

xbox360
04. 05. 2007., 22:09
Imao sam cličan problem sa Hitam Blood Money. Ja sam ga instalirao (kopiju) i kad je prešao uvodni film, samo mi je izašao na desktop. Napiši koji je procesor, grafička i koliko ima RAM-a. Provjerite na ovoj (http://www.systemrequirementslab.com) web stranici da li mu konfiguracija podržava igru. Ako da, mislim da bi rješenje bilo kupovina originala.

magier
04. 05. 2007., 22:13
I ja sam imao takav slican problem, u mene prode film i sve crno bude ne vidi se menu i izbaci pa sam kupio novu grafu.

pepi
04. 05. 2007., 22:31
i ja sam imao takav problem sa splinter cell i ponovo instaliro sustav i onda je radio!

xbox360
04. 05. 2007., 22:32
Mislim da je kod takvih slučajeva hardware. Grafička kartica tu ima najveći utjecaj.

magier
04. 05. 2007., 22:34
xbox360 je napisao/la:
Mislim da je kod takvih slučajeva hardware. Grafička kartica tu ima najveći utjecaj.u mene je tako bilo :-)

lpaveti3
10. 05. 2007., 22:29
Kale, daj mi se javi u vezi Vietconga 2, Poslat ču ti orginal samo plati poštarinu.

redeyed
13. 05. 2007., 08:13
imam problem s igrom jade empire,nakon što dobijem bandite,igra se jednostavno sruši,pojavi se crni ekran,zna netko rješenje

magier
16. 05. 2007., 21:35
imam problem sa B2142, evo slika (http://img125.imageshack.us/img125/8969/hhhhhii9.jpg)

Scatman
21. 05. 2007., 12:53
Imamo ja i frend problem.Nece Diablo 2 u LAN-u... probali smo preko ip i hamachia... nece... sad mi jedan lik dao neku stranicu gdje ti se kao vidi tvoj pravi ip... probat cemo to...
ako te ne ide imma samo jos jedno rijesenje...
reinstall s v1.10 patchom i crackom i onda cemo ja i on igrat na piratskom bnetu (iako ja igram na origigi al mi se vise neda)

Ako iko moze napravit da ne moram na v1.10 nek kaze...

Watcher
28. 05. 2007., 00:00
Iman problem kod Virtua tennisa 3.
Često se događa da se igra sama izgasi i piše nekakav error, pokuša san stavit patch ali opet isto. Jeli netko zna riješit ovaj problem.
Molim vas odgovorite ovdje ili na privatnon porukon. Hvala

Bakica
28. 05. 2007., 13:45
magier je napisao/la:
imam problem sa B2142, evo slika (http://img125.imageshack.us/img125/8969/hhhhhii9.jpg)

Jeli pirat ili origigi? Skini najnovije drivere za graficku, i najnoviji DirectX (ja mislin da je 9.0.c, nisan siguran) ako neradi onda uzmi novu graficku :)

Watcher
28. 05. 2007., 18:47
Kod ovih novih igara sami problemi.
Jeli netko zna zašto mi u ovoj ekspanziji Titan Questa Immortal Throne lik ne želi kupiz oružija s poda. Nemože uzet ni ona koja san ja bacia iz inventoria.

blueray
02. 07. 2007., 13:51
zašto u call of duty multiplayieru kad oću igrat u nekom serveru uvik mi piše bad key code????zašto??

edge1
02. 07. 2007., 22:39
blueray je napisao/la:
zašto u call of duty multiplayieru kad oću igrat u nekom serveru uvik mi piše bad key code????zašto??ž

zato kaj nemas orginal igru,skini si xfire i prek njega igraj :thumbsup:

speedway
04. 07. 2007., 20:26
Edge gdje ti nalaziš te tvoje bannere cod 2 player?

Vukic
06. 07. 2007., 23:53
Znal netko u čemu je problem. Igram ja FEAR i pojavi mi se BSOD..
I to baš na mjestu kad izadjem iz helikoptera...
tako stalno :-(

Hellsing_Member
17. 07. 2007., 11:40
Imam jedan problem i neznam shto da radim. Prije nekoliko dana kupio sam nove tri igre. Danas sam jednu instaliro i sve je dobro ali kad pochnem igrat (rijech je o Driver Parallel Linesu) igra pochne shtekat. Neznam zashto??? Shto da radim??? Unaprijed hvala

Cloud Strife
18. 07. 2007., 16:40
Moj frend ima jedan problem kada pokreće Marc ecko getting up!

Pojavi mu se crni ekran sa plavom trakom!Šta to znači?

liquid39
27. 07. 2007., 13:11
Hellsing_Member je napisao/la:
Imam jedan problem i neznam shto da radim. Prije nekoliko dana kupio sam nove tri igre. Danas sam jednu instaliro i sve je dobro ali kad pochnem igrat (rijech je o Driver Parallel Linesu) igra pochne shtekat. Neznam zashto??? Shto da radim??? Unaprijed hvala
mozda ti je konfiguracija preslaba...

jopi_1
27. 07. 2007., 16:53
ja sam isto inst driver i imam isti problem jel mi je pre slaba graficka

praetorian982
29. 07. 2007., 23:55
Hellsing_Member je napisao/la:

Probaj sve smanjit tam u graphic options, ak ne pomaže unaprijedi računalo ili kupuj novo.

Hazel
01. 08. 2007., 20:56
Imam Problem Nabavio Sam Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth II.Instaliram Pokrenem I Nakon 3 Min Igranja SVE Se Srusi i Svi Pomru I Pise GAME OVER Kao Da Sam Izgubio Ali Nitko Mi Nije Nista Srusio Pokusao Sam Reinstalirat Igru Ali Ne pomaze A Igra Nema Crack Jer Je Valjda Instal Crackiran.

Hazel
03. 08. 2007., 15:21
Zna Li Tko Kako Cu Rijesiti Ovaj Problem :cry: :cry: :headbang:

Hazel
03. 08. 2007., 15:46
ITKO

praetorian982
03. 08. 2007., 21:15
Original ili Piratska?

Hazel
04. 08. 2007., 11:59
praetorian982 je napisao/la:
Original ili Piratska?

Nazalost Piratski

praetorian982
05. 08. 2007., 13:15
Dal trebaš dalje pitat? Nekad naletiš na takvu igru i nemreš si pomoći,kad nađeš gusara koji je dobar uvijek uzimaj od njega. A ovu igru daj nekom drugom da je instalira, pa ak se kod njega desi isto onda je do igre. Ak kod njega radi normalno(u što ne vjerujem) onda je stvar u kompu, a onda imaš veći problem!

Hazel
05. 08. 2007., 17:51
Dal trebaš dalje pitat? Nekad naletiš na takvu igru i nemreš si pomoći,kad nađeš gusara koji je dobar uvijek uzimaj od njega. A ovu igru daj nekom drugom da je instalira, pa ak se kod njega desi isto onda je do igre. Ak kod njega radi normalno(u što ne vjerujem) onda je stvar u kompu, a onda imaš veći problem!

Problem Je U Igri Posudio sam je Prijatelju I Isti Problem :-( :cry:

praetorian982
05. 08. 2007., 22:31
Onda pomoći nema, kupi original ili istu od nekog drugog gusara! Sretno. :thumbsup:

cofilica
09. 08. 2007., 19:17
Imam jedan problem a to je da ikona od igrice nebre pokrenut igricu. Dvaput kliknem ali ništ. U drugom Profilu mi dela. Dali je mogu pokretati samo prek glavnog Profila. Jeli to problem. :sympathy:

speedway
11. 08. 2007., 18:17
cofilica je napisao/la:
Imam jedan problem a to je da ikona od igrice nebre pokrenut igricu. Dvaput kliknem ali ništ. U drugom Profilu mi dela. Dali je mogu pokretati samo prek glavnog Profila. Jeli to problem. :sympathy:

Koja je igra? :-)

emerald
15. 08. 2007., 15:26
Hazel je napisao/la:
Imam Problem Nabavio Sam Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth II.Instaliram Pokrenem I Nakon 3 Min Igranja SVE Se Srusi i Svi Pomru I Pise GAME OVER Kao Da Sam Izgubio Ali Nitko Mi Nije Nista Srusio Pokusao Sam Reinstalirat Igru Ali Ne pomaze A Igra Nema Crack Jer Je Valjda Instal Crackiran.

Mislim da sam jednom čitao o tom problemu.Možda je stvar u tome da kako je to pirat,da je to zapravo zaštita.Ne pitajte koja jer ne znam.

liquid39
17. 08. 2007., 01:01
vjerovatno igru moze pokrenut samo administrator...a ovaj drugi profil ti nema adiministratorske privilegije :-p

rey619mysterio
21. 08. 2007., 12:29
Kada se probam ulogirati u partiju pojavi mi se ovaj screen (http://img48.imageshack.us/img48/2006/grawuc9.jpg) i nemogu ući . Kako da riješim problem?

pijanac
22. 08. 2007., 23:19
Ja imam problem sa test drive unlimited,instaliram i napravim sve što je potrebno,ali kad ga pokrenem pojavi mi se neka glupost da imam problem i dali želim ili ne poslati poruku microsoftu.Prije toga sam bio kod prijatelja i njemu valja.ŠTO DA RADIM?

emerald
23. 08. 2007., 19:01
pijanac je napisao/la:
Ja imam problem sa test drive unlimited,instaliram i napravim sve što je potrebno,ali kad ga pokrenem pojavi mi se neka glupost da imam problem i dali želim ili ne poslati poruku microsoftu.Prije toga sam bio kod prijatelja i njemu valja.ŠTO DA RADIM?

Eee,žbote,ponekad se to i meni događa sa CSI:3 dimensions od murder,ali tijekom igranja igre.

praetorian982
25. 08. 2007., 11:54
Možda ti preslab komp za tu igru... Ili za pokretanje treba nešto što ti nemaš. Probaj je izbrisat i opet instalirat...

gavran
27. 08. 2007., 17:29
pijanac je napisao/la:
standardna procedura kod mog PC-a. :lol:
ma ko će znat, najbolje bi ti bilo da original nabaviš :|

emerald
27. 08. 2007., 18:43
emerald je napisao/la:

pijanac je napisao/la:

Eee,žbote,ponekad se to i meni događa sa CSI:3 dimensions od murder,ali tijekom igranja igre.

Isti problem koji mi se događa sa CSI:3 dimensions of murder mi se događa i sa Sam and Max episode 1.Čudno.Još čudnije je to da je Telltale radio na OBA DVIJE igre.Mislim da je to prečudno da bude samo slučajnost.S obzirom da nijedna druga nema te probleme,a nema nikakve veze s Telltal-om.Što vi mislite o tome?

emerald
27. 08. 2007., 18:45
gavran je napisao/la:

pijanac je napisao/la:
standardna procedura kod mog PC-a. :lol:
ma ko će znat, najbolje bi ti bilo da original nabaviš :|

Ma tko ti danas ima novca za originalne verzije svih igara koje želi,reci ti meni.

playa_mac
30. 08. 2007., 14:41

Reinstaliraj igru u drugi folder i radit ce onda ! :thumbsup:

totti10
03. 09. 2007., 17:04
E kako se fm2007 igra preko neta?ja odem u network i nema servera!

nissan350z
16. 09. 2007., 18:17
Call of juarez
nakon instalacije prikaze mi se
kakve su karakteristike potrebne za igricu
i meni nije dovoljna jaka graficka
jel se to kako moze srediti
jel mom frendu nije bio procesof pa mu je jedan covjek to uspio srediti
help pls

speedway
16. 09. 2007., 21:15
nissan350z je napisao/la:
Call of juarez
nakon instalacije prikaze mi se
kakve su karakteristike potrebne za igricu
i meni nije dovoljna jaka graficka
jel se to kako moze srediti
jel mom frendu nije bio procesof pa mu je jedan covjek to uspio srediti
help pls

Ako ti je tu obavijest rekao frend laže! Jedino rjesenje je kupi grafičku novu i uzivaj.A za malu obavijest meni se jedna igra nije htjela upaliti jer sam imao stare drivere za grafu kad sam ih instalirao bilo je ok :-) :-)

nissan350z
17. 09. 2007., 10:57
pa ne laze njemu je jedan covjek koji se u to kuzi to sredio
kazu da je neke pluginse kopirao???

Blade
19. 09. 2007., 17:54
Kod Svake igrice di piše Nvidia meant to play ili tako nešto (GTA San andreas,Driver 3.........) kada igram komp mi se restartuje kupio sam novu gafičku i ništ izgleda da ću morat rušit system. Ako je neko imo isti problem i zna kako ga popraviti neka mi se javi. Čujemo se :thumbsup:

Macan
19. 09. 2007., 20:48
komp mi se restarta pri svakom malo vecem naporu.
neznam sta se dogada.Svaki put kad startam igru, nakon 5 min. se resitira.Cak mi se nakon nekog vremena igranja Java igre resitira.
U cemu je problem?
napajanje?graficka?virus?...

praetorian982
22. 09. 2007., 15:21
Ak znaš od kad ti se to dešava možeš probat "Vraćanje Sustava". Ak ne pomaže vjerojatno ćeš morat srušit Windowse.....

Tko zna kaj mu je, može biti sve ili ništa od ovo kaj si naveo....

UNFORGOTTEN
29. 09. 2007., 15:45
dakle ovako:imam problem sa igrom fifa 08.kad god krenem igrat,kamera se polako pomice(?)...dakle krenem s igracem preko polovice terena a kamera kao da troka.u cemu je problem i kako to rijesiti?
Imam windows vistu,amd athlon 3800 dual core
x1600 xt
2gb rama

sve ostale igre rade

speedway
29. 09. 2007., 21:52
nissan350z je napisao/la:
pa ne laze njemu je jedan covjek koji se u to kuzi to sredio
kazu da je neke pluginse kopirao???

Ma najbolje je da ti probaš naci drivere za grafičku a ako neznas kako naći reci mi ime grafičke ok? :-)

liquid39
01. 10. 2007., 20:23
UNFORGOTTEN je napisao/la:
dakle ovako:imam problem sa igrom fifa 08.kad god krenem igrat,kamera se polako pomice(?)...dakle krenem s igracem preko polovice terena a kamera kao da troka.u cemu je problem i kako to rijesiti?
x1600 xt
2gb rama

sve ostale igre rade
evo ti jedna preporuka...okani se fife i uhvati se PES-a :-D :thumbsup: :thumbsup:

Wukmanga2
02. 10. 2007., 09:13
[quote]
x1600 xt
2gb rama
sve ostale igre rade

Ovako ako ti to ne radi pokusaj instalirat na komp od frenda a ako ne onda ovako:
pregledaj sve drivere potrebne graficka...
onda provjeri imas li viruse na kompu jer mene su znali zajebavat a ak to ne pomogne odi do lika koji ti popravlja komp i rjesi to!

FABLE_2_Master
05. 10. 2007., 18:50
E jel neko ima link za Juiced 2 za PC

UNFORGOTTEN
05. 10. 2007., 19:43
ma i inace igram pes,al sam kupio fifu dok ne izađe novi pes.pes rules.fifa je sranje

liquid39
09. 10. 2007., 17:35
ma i inace igram pes,al sam kupio fifu dok ne izađe novi pes.pes rules.fifa je sranje

TAKO JE!! :thumbsup:

Maxmad
10. 10. 2007., 22:53
Prije neki dan sam sa neta skinuo igru Company of heroes Opositing fronts. Instalirao sam igru ali mi nudi samo opciju za mrežnu igru dok opcije za singlplayer nema. Koliko sam informiran igra bi trebala imati tu opciju.Jesam li u pravu ili je problem u nečemu drugom? :chinchin:

speedway
10. 10. 2007., 23:03
Maxmad je napisao/la:
Prije neki dan sam sa neta skinuo igru Company of heroes Opositing fronts. Instalirao sam igru ali mi nudi samo opciju za mrežnu igru dok opcije za singlplayer nema. Koliko sam informiran igra bi trebala imati tu opciju.Jesam li u pravu ili je problem u nečemu drugom? :chinchin:

Ista situacija se i meni bila dogodila i istrazivao sam 2 dana dok nisam saznao da COH:OF nema singleplayer (a multiplayer nemozes igrati sa kopijom nego samo s oriđiđijem,a njega nema u hrvatskoj :-( )

sonyevac
14. 10. 2007., 20:09
Nakon instalacije BioShocka i pokušaja pokretanja igre javi mi poruku: "this application has failed to start because the application confiuration is incorrect.Reinstalling the application may fix the problem."
E pa reinstaliranje ne pomaže, imate li kakve ideje?

EDIT:Sad sam dobio pitanje na brblji od dante_VS_nero-a koji je pitao jesam li skinuo najnoviji patch.
Dakle, ako niste znali igru nije moguće instalirati bez veze na net, odnosno igra pri instalaciji skida najnoviji patch.

Igand-X
18. 10. 2007., 21:31
imam jedno pitanje.

da li je moguću u Battlefieldu 2142 napredovati u singleplayeru?

tj. kroz rankinge

Guest
19. 10. 2007., 23:38
Macan je napisao/la:
neznam sta se dogada.Svaki put kad startam igru, nakon 5 min. se resitira.Cak mi se nakon nekog vremena igranja Java igre resitira.
U cemu je problem?
Neznam jesi popravio vec to,al ako nisi evo pomoci
Imao sam i ja takav isti problem,nakon pokretanja neke igre ili cak zahtjevnijeg programa komp bi mi se nakon 5 min ugasio. Odnio sam ga na servis i rekli su da je oslo napajanje i graficka je osla s njom,zamijenili to i sada normalno radi ;-)

pepi
20. 10. 2007., 00:06
Macan je napisao/la:
U cemu je problem?

nemoj ga nosit na servis, samo instaliraj ponovno windows, jer si ga sigurno puno puta restartiro, i onda je sebi komp napravio komandu da se sam restartira pri malo većem naporu!

Guest
20. 10. 2007., 00:32
Pepi nije stvar u software-u 100%,instalirao sam windowse dok sam imao taj problem sigurno 10 puta,oslo mu je ili napajanje ili grafa

pepi
20. 10. 2007., 00:48
dobro možda i nije al meni je bilo tak, a možda mu i hard disk nevalja da se on isklučuje!

sonyevac
20. 10. 2007., 17:01
sonyevac je napisao/la:
Nakon instalacije BioShocka i pokušaja pokretanja igre javi mi poruku: "this application has failed to start because the application confiuration is incorrect.Reinstalling the application may fix the problem."

EDIT:Sad sam dobio pitanje na brblji od dante_VS_nero-a koji je pitao jesam li skinuo najnoviji patch.
Dakle, ako niste znali igru nije moguće instalirati bez veze na net, odnosno igra pri instalaciji skida najnoviji patch.

Ajme, zar nitko nema ideje!?
Moram zaigrati BioShock, moram!!!

Zvone_st_kman
21. 10. 2007., 11:38
:awe: :awe: :awe: :awe:

Zvone_st_kman
21. 10. 2007., 11:39
PC klanjamo ti se. :awe: :awe: :awe:
:awe: :awe:
:awe: :awe: :awe: :awe: :awe: :awe: :awe:
:awe:
:awe:

Zvone_st_kman
21. 10. 2007., 11:39
Onome za deamon na početku.
Ovako ću mu teško objasnit.
:cry:

Zvone_st_kman
21. 10. 2007., 11:41
Kad instaliraš deamon.
Vidit češ ga u donjem desnom uglu na monitoru.
Tu klikneš i malo čačkaš po tome i uspit češ. :smoking:

Zvone_st_kman
21. 10. 2007., 11:42
Ja san ti reka da ti nemogu ovako objasnit. :yup:

pero_masni
21. 10. 2007., 18:41
Zvone koji je tebi *****?

PROBLEM:
Imao sam instaliran GTA:SA na PC-u.
Trebalo mi je mjesta na hardu pa sam ga htio uninstalirati ali pritisnem na uninstal i ništa.
Kako sam bio glup, otišao sam u program files i obrisao sve fajlove od San Andreasa. Sad kad ga opet hoću instalirati, nemogu jer je instaliran, a nemogu ga ni uninstalirati jer nemam fajla za uninstalirati.
Ima li nekog rješenja? hvala.

NegativeCreep
21. 10. 2007., 19:05
pero_masni je napisao/la:
Zvone koji je tebi *****?

PROBLEM:
Imao sam instaliran GTA:SA na PC-u.
Trebalo mi je mjesta na hardu pa sam ga htio uninstalirati ali pritisnem na uninstal i ništa.
Kako sam bio glup, otišao sam u program files i obrisao sve fajlove od San Andreasa. Sad kad ga opet hoću instalirati, nemogu jer je instaliran, a nemogu ga ni uninstalirati jer nemam fajla za uninstalirati.
Ima li nekog rješenja? hvala.
A reko sam ti preko telefona da cu ti sutra to rijesit :locked:

pero_masni
21. 10. 2007., 19:12
NegativeCreep je napisao/la:
A reko sam ti preko telefona da cu ti sutra to rijesit :locked:
Pa mislio sam za svaki slučaj ako još večeras netko odgovori da mogu još danas igrat. A zašto lock?

NegativeCreep
21. 10. 2007., 19:21
zato sto bi ti ga ja sredio sutra poslije skole ali kad si nestrpljiv onda dobro

comandos
21. 10. 2007., 21:39
Odi u contol panel.Klikni add remove programs tamo nađi i obriši.

pero_masni
21. 10. 2007., 21:51
comandos je napisao/la:
Odi u contol panel.Klikni add remove programs tamo nađi i obriši.
To sam davno probao, ali ne može zato jer nemam filea za uninstal.

Da sve fileove obrišeš uvijek ima u add remove programs
Ne shvaćaš comandose. Kad odem na Add or remove nađem GTA SA i stisnem ukloni, ali ništa se ne dešava.

Hvala Praetoriane, probat ću.

EDIT:

a možeš i instalirat igru opet pa je onda izbrisat ak ništa drugo ne pali...
Ne mogu je instalirati jer je već instalirana, a ne mogu ju ni uninstalirati.

Da sve fileove obrišeš uvijek ima u add remove programs.
Pa ima ali kad pritisnem remove ništa se ne dešava.

comandos
21. 10. 2007., 22:10
Da sve fileove obrišeš uvijek ima u add remove programs.

praetorian982
21. 10. 2007., 22:24
Ak nemreš nikako drugačije instaliraj Tune Up Utilities 2007. Ja s tim rješavam sve slične probleme. Možeš deinstalirati program ili vratit datoteke iz smeća, a možeš i instalirat igru opet pa je onda izbrisat ak ništa drugo ne pali...

Ryder
30. 10. 2007., 17:50
Ja imam problem s Worms Armagedonom...kad pokrenem igru sve ok,onda odem na single player i sve namjestim krenem igrat i nikak da mi se pojavi slika sve je crno...

sonyevac
31. 10. 2007., 21:29
Hmm, stari wormsi...
Možda je koruptirana verzija.
Probaj naći neku drugu verziju igre, pošto ne sumnjam da si ovu skinuo s neta.

Btw, ja još uvijek čekam odgovor i plače mi se svaki put kad upalim komp i vidim ikonu BioShocka na deskoptu a znam da mi neće pokrenuti!Šmuuuuuuuc! :cry:

sonyevac je napisao/la:

corto
31. 10. 2007., 22:10
skino sam expanziu za aoe 3 i kako to da pokrenem da mi je ucita??

Septik
12. 11. 2007., 01:26
COD 4 - problem
kada hoću pokrenut igru, javi mi ovaj error...

DirectX encountered an unrecoverable ereor
check the readme for possible solutions

....pomoziteeeeee

dante_VS_nero
14. 11. 2007., 00:49
pa jesi li potražio u readme fileu?

moonshadow
14. 11. 2007., 06:53
Septik je napisao/la:
COD 4 - problem
kada hoću pokrenut igru, javi mi ovaj error...

DirectX encountered an unrecoverable ereor
check the readme for possible solutions

....pomoziteeeeee

ako imas graf prije ati radeon 9800 pro onda nece ni jednm covjeku raditi cod 4 sve graf poslije ati radeon 9800 pro ce raditi, no moze biti do direct x da ti graf nepodrzava

Snake091
16. 11. 2007., 09:43
Ovako imam problem s pesom 2008. Frend mi je dao igru na dva dvda i ja sam samo kopiro igru i crack ali kad pokrenem igru piše mi "pro evolution soccer is not instaled" dali kako mogu to rjesit jer nemam setup od igre :-(

pijanac
16. 11. 2007., 18:58
Ja imam problema sa gta:san andreas.Zamjenim pomoću mode instalera neke aute ali kad pokrenem new game ili load game ona crta mi se napuni do pola i izbaci me.POMOOOOOĆ. :blabla:

praetorian982
16. 11. 2007., 19:40
Snake091 je napisao/la:
Ovako imam problem s pesom 2008. Frend mi je dao igru na dva dvda i ja sam samo kopiro igru i crack ali kad pokrenem igru piše mi "pro evolution soccer is not instaled" dali kako mogu to rjesit jer nemam setup od igre :-(

Kak to misliš kopirao?? Pa moraš instalirat igru ,a bez setupa to nećeš moći. Samo kopiranje ne vrijedi. :-o

Snake091
16. 11. 2007., 19:43
A onda cu ipak morat nabavit setup
BTW igra je vec bila instalirana i kopirana na dvd

praetorian982
16. 11. 2007., 20:36
Očeš reći da je tvoj frend igru koja je bila instalirana kod njega spržio na dvd iz kompa i onda to dao tebi ili ???

sonyevac
16. 11. 2007., 22:02
LOOL, izgleda dae to korijen problema.
Isse, pa naravno da nemreš instaliranu mapu s kompa prebacit na DVD pa na drugi komp.
Odnosno možeš, al neće raditi.

praetorian982
18. 11. 2007., 14:14
Možda imaš krivi crack?? Meni se to isto dešavalo s Battlestations: Midway...

Snake091
18. 11. 2007., 19:54
Evo skuzio sam da neki fileovi fale među kojima je i setup pa mi ih je frend dao na usbu sad sve radi hvala svima na pomoći :thumbsup:

And1
18. 11. 2007., 23:13
Imam problema sa igrom Bioshock. Kada ju god probam instalirati, instalacija počne, dođe do file-a data2.cab i udasi se, a piše mi da je error, da nema tog file-a. Molim pomoć, zato što bih zaista htio igrati tu igru!

Tomi
19. 11. 2007., 10:04
Nabavio sam si pro street koji mi je došao na jednom DVD-u i jednom CD-u.Na DVD-u imam jedan file od 4GB sa ekstenzijom .mdf, drugi file je veličine 46KB i ima ekstenziju .mds.
Na CD-u sam dobio crack i jedan file koji ima 670MB i ekstenziju .md0.
Probao sam onaj od 4GB otvoriti sa daemon toolsom, ali kada kliknem na setup ništa se ne događa.

Jel zna netko kako ovo instalirati?

buz
19. 11. 2007., 10:07
Otvara se onaj s ekstenzijom .mds, a ne s .mdf. .mds ti je taj šta "vara" kompjuter koji misli da si stavio dvd u čitač,a na .mdf-u se nalaze svi ti podaci.

Tomi
19. 11. 2007., 10:22
Kada hoću mountati onaj sa mds ekstenzijom daemon tools mi napiše ''unable to mount image.File not accessable''

sonyevac
19. 11. 2007., 10:44
Probaj mountati sa Nerom(ovim novim).

Snake091
19. 11. 2007., 21:01
stavi sve u isti folder mds i mdf i pokrei mds mozes s alchoholom 120%

Tomi
19. 11. 2007., 23:27
Probao i opet ne radi

Snake091
20. 11. 2007., 19:12
imam problem sa company of heroes opposing fronse. kad ga instaliram s alchohlom mogu samo igrat multyplayer.stavio sam par crackova ali mi se pojavio neki error. Imam veliki mdf file i 2 mala istog imena mds i ovo mi piše u tutorialu

unrar mds from
different folder and mdf to same dir, mount with dt pro and play!
EDIT:problem rješen

Guest
20. 11. 2007., 21:45
jel mi moze ko pomoc. instaliro sam na komp jucied(pirat)crackiro i sve ,odem ga pokrenut i pojevi se crni ekran i onda poruka da je windows naišao na grešku. ev upravo skidam novi patch,oće to pomoć?
please help,to mi je jedna od naj igara igro sam ju kod prijatelja i odlična je

player
22. 11. 2007., 22:43
a skuzite ovaj print screen

Klikni ovdje (http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=40632) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

coro
23. 11. 2007., 11:15
Imam jedan mali problemcic! Igram Neverwinter nights 2 i dosao sam pred kraj i ne ide mi, pa sam nasao cheatove, ali nikako ih ne mogu aktivirati! Stiscem "tilde key" kako mi kaze u cheatu ali se ne moze aktivirati cheat mode! Ako netko zna kako aktivirati cheat konzolu osim "tilde" tipke, molim neka mi napise kako! Moj mail je:
ivan.corak1@sk.t-com.hr

Hvala unaprijed!

comandos
24. 11. 2007., 10:42
Kad ti je crn ekran ti znači da ti je slaba grafička zato ti ne želi pokrenuti.

Guest
25. 11. 2007., 18:32
evb radi sam na drugom korisničkom računu :thumbsup:

Snake091
02. 12. 2007., 19:19
Imam jedan problem kad probam patchirat Company of heroes opposing fronts kaze mi da imam nepoznatu verziu

DUMONT
10. 12. 2007., 19:17
ovako imam jedan problem

instalirao sam counter strike 1.6

sve lijepo radi ali nemogu se priključit ni na jedan server
kad otvorim detalje servera piše mi da na ovom serveru nema ni jednog igraća

može li mi netko pomoći

praetorian982
21. 12. 2007., 19:57
Snake091 je napisao/la:
Imam jedan problem kad probam patchirat Company of heroes opposing fronts kaze mi da imam nepoznatu verziu

To se meni dešavalo isto kod jedne druge igre. imaš više vrsta patcheva, moraš naći onaj koji odgovara tvojoj verziji igre koju imaš. Skini ih više vrsta i isprobaj ak neznaš..

moonshadow
21. 12. 2007., 22:41
e ja imam problem s bishockom skinio sam dva puta bishock i dode mi instalcija do krajai onda mi napise neku stranicu kao nemoguca instalacija ja otvorim tu stranicu i pise da probam naPIO mod staviti ja stavim instaliram filovi ostanu ali bioshock ne radi, molimo bih da neko ako hoce kome radi bioshock da mi posalje svoj primjerak igre a ja njemu jednu svoju igru ako hoce

pozzz ili ako znati problem

Watcher
22. 12. 2007., 23:59
Jeli zna netko kako proć onog troglavog psa pri kraju Titan Questa - Immortal Throne, mene svaki put ubije nakon 10-ak sekundi a i ono malo damagea šta mu napravin vrati mu se kad ga iden opet napadat ( nakon šta san oživia ). Kako ste vi ovo riješili ?

taz007
25. 12. 2007., 13:08
Instalirao sam igru medal of honor airborne,ali mi ju neće pokrenut
nego mi piše"the video card you are running is not supported".

Kaj to znači?

xbox360
25. 12. 2007., 13:13
taz007 je napisao/la:

Kaj to znači?

To znači da imaš preslabu ili nepodržanu grafičku karticu.

MSX_Bullet_HR
25. 12. 2007., 13:32
xbox360 je napisao/la:

taz007 je napisao/la:

Kaj to znači?

To znači da imaš preslabu ili nepodržanu grafičku karticu.Tak je meni pisalo dok sam skinuo patch za igru Supreme Commander,zapravo pisalo je da ne prolazi minimalnu konfiguraciju što me nasmijalo jer je prije tog patcha igra radila super,neznam u čemu je problem.

fico234
02. 01. 2008., 22:20
kada igram bioshock nakon nekg vremena mi se na sekundu pokaže ekran plavi ekran sa bijelim slovima i komp mi se restarta.

komp je nov kupljen prije 2 mjeseca

dali mi ko može pomoći

melkiot_
03. 01. 2008., 15:40
Pomoć, imam sranja sa Rome:Total War, 1. dio...

naime, instalirao sam igru,igram ju,sve 5, no kada kliknem na SENAT,tj. kada hocu provjeriti koji mi je zadatak dao,igrica se sruši...igrao sam ju prije pol godine,nikada se nije rusila...nikada problemi s tom igrom...

Inace imam 2 accounta na windowsima,moj koji je admin,i jos jedan limited...na mojem admin se igra sruši klikom na senat,a na ovom limited se ni ne pokrene,odmah izbaci van..

Koji je k.u.r...c igri??? ja nemogu vjerovati da me racunalo moze toliko izluditi,a jos sam neki racunalni tehnicar... :rotflmao:

racunalo je dovoljno jako,.2.ghz, 512 rama, 128 graficka...

Da li je problem sa tim accountima? makar nemam blage zasto bi trebao biti...