PDA

View Full Version : Mobiteli - igre i melodije

Sanjorad
13. 04. 2005., 14:25
Ovako iman pun k...c materijala od igara,melodija slika,tema itd...
Igre su došle do toga da su kvalitetom skoro kao na game boyu,pa ako ima zainteresiranih iako je dopusteno ja bih kad prokuzim kako to ubacija za download.
E da ne zaboravim iman uvodnu melodiju iz Final Fantasya.

Rikku_X
13. 04. 2005., 22:18
aj mi posalji tu melodiju

gameslord1
13. 04. 2005., 23:16
Sanjorad je napisao/la:
Ovako iman pun k...c materijala od igara,melodija slika,tema itd...
Igre su došle do toga da su kvalitetom skoro kao na game boyu,pa ako ima zainteresiranih iako je dopusteno ja bih kad prokuzim kako to ubacija za download.
E da ne zaboravim iman uvodnu melodiju iz Final Fantasya.
Daaa?
Ima puno FF-ova znas.
Znas li ti to? :-?

Sanjorad
14. 04. 2005., 00:34
Znan da ima puno FF-a,iman melodije:
FF 1-intro
FF 7-Intro
FF 2-battle
FF 7-battle
FF 9-battle
FF 9
FF 10 to je sve od FF;iman jos iz drugih igri.
Od igara za mob. iman oko 500 svih žanrova i bome kvalitetom su blizu Game boyu.
Sad ako netko zna kako da ja to stavin na stranicu neka mi objasni jer ja neman pojma.
Jer sigurno se ne isplati dati 25 kn T-mobileu ili VIPu za njih.
Upravo sam nabavio Splinter Cell Chaos T.
Zinteresirani javite se ako nema drugog nacina mailati cu vam ih.

scorpioqueen
19. 05. 2005., 01:00
iskreno,ne volim bacat lovu na te stvari....al sam s ponosom na starom mobu imala onu od russlane sa eurosonga..baš je dobra pjesma :-o

Megara
19. 05. 2005., 09:19
Imaš neki RPG?

phyl
19. 05. 2005., 09:25
... ti link gdje imaš midi file za svaki ff:
http://www.ffshrine.org/

izabereš bilo koji ff i onda midi files

Sanjorad
24. 05. 2005., 21:07
iman par RPG-a najbolji ja Ancient Empires,iman ćak i FF ali borba jre rješena katastrofalno i da nebi bilo zabune to nije onaj prednastavak od sedmice!
uglavnom iman toga dosta.
sad san nabavija uvodnu melodiju od GTA:SA u MP3-u strava!

Guest
30. 06. 2005., 19:09
Bdw. zna li itko koju zgodnu stranicu gdje se covjek moze snabdjet za svoj mob(igre,wall,skins...) u ovom slucaju za motorolu,naravno free everting.
Trenutno imam Razr V3 i oskudjevam sa doticnim materijalom,dok sam koristio sony K700i bilo je toga na pretek.
Tko zna nek sibne koji link
Odzdrav!

ps. Evo i par mojih linkova za Motorola fanove;

- http://v300.motofan.ru/index.php
- http://www.freemotorolastuff.tk/
- http://letsmoto.com/go/eng/java/games

josipchili
30. 06. 2005., 19:20
Evo ovo je jako dobra str. meni the best ja imam sony-ericsson, ima neš i za motorolu pa baci look ovdje (http://www.zedge.no/)

Guest
30. 06. 2005., 19:35
Thx ali zanimaju me samo linkovi vezano za Motorolu konkretno V3 iliti britva(RAZR)
Za SE k700i sam imao preko petsto komada a za ovaj motorolin model ne mogu naci niti jednu,za popizdeknut.
Tko treba linkove za sony neka rece pa cu stavit neda mi se sad pisat.
Odzdrav

josipchili
30. 06. 2005., 19:38
CAPCOM je napisao/la:
Thx ali zanimaju me samo linkovi vezano za Motorolu konkretno V3 iliti britva(RAZR)
Za SE k700i sam imao preko petsto komada a za ovaj motorolin model ne mogu naci niti jednu,za popizdeknut.
Tko treba linkove za sony neka rece pa cu stavit neda mi se sad pisat.
Odzdrav

Eto meni trebaju jer imam samo ovaj jedan a za motorolu neznam, pa kad ti se bude dalo stavi ih par najboljih!
Ja imam K700i pa baci motorulu pa ubodi opet ovaj i stvar rješena. :-)

Sunce
30. 06. 2005., 19:41
ako tko hoće mogu mu napraviti temu za sony ericson aparat tj mobitel sve šta je potrebno je imat bluethoot karticu ili kabel... ostalo je na meni mailom vam pošaljem temu samo kažete kakvu hoćete evo par primjera:
http://img72.imageshack.us/img72/6460/untitled10tl.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/7878/untitled23km.jpg
nažalost ostale sam pobrisa iz PCa al su mi u mobitelu, ove dvije su najnovije šta san radija jučer i danas za k700i ;-)

Guest
30. 06. 2005., 20:16
Sta pricas V3 je zakon,skoro sam se usro od srece kad sam ga se docepao i jos me tjera na sranj...
Evo linkova za k700i;

- www.k700i.nm.ru
- http://maestro.intramail.ru/files/java/index.php?sort=date
- http://efox.nm.ru/games/
- http://penguin.kurgan.ru/cgi-bin/mob_games.pl
- http://www.k-700.com/index.php (treba reg. free)
- http://mobile.zipzic.com/ (mp3 tonovi - cudo jedno)

Odzdrav

http://i3.photobucket.com/albums/y73/AlexSliv/RAZR.gif

Blaiz
30. 06. 2005., 21:06
možda će zvučat glupo al kako da stavim igru u mobitel riječ je o Motoroli V525.

Guest
30. 06. 2005., 23:29
Oftopic pitanje ali evo odgovorit cu ti.
Najjednostavnije ti je preko zuba plave boje ako ga posjedujes(nekih dvjestotinjak kn se krecu isti) ili peko data kabla koji je sam oko 100-150kn zavisno o modelu,ja sam svoj dobio u paketu s V3 britvicom.(i nesto je malo kompliciranije)

Odzdrav

Blaiz
01. 07. 2005., 12:37
CAPCOM je napisao/la:
Oftopic pitanje ali evo odgovorit cu ti.
Najjednostavnije ti je preko zuba plave boje ako ga posjedujes(nekih dvjestotinjak kn se krecu isti) ili peko data kabla koji je sam oko 100-150kn zavisno o modelu,ja sam svoj dobio u paketu s V3 britvicom.(i nesto je malo kompliciranije)

Odzdrav

ajd pojasni to sa data kabelom jer ga imam, a imam i motorolin mobile phone tools, to sam dobio u paketu sa njime (V525), prebacujem si slike i melodije al igre neznam :-?

Guest
04. 07. 2005., 22:52
Iskreno nisam nikada koristio data kabel za transakciju,nemam potrebu jer koristim bluetooth sto i tebi preporucujem jer je jednostavan za prebacivanje svega a nije ni toliko skup.

Drugo,mobitele mijenjas a bluetooth ti ostaje jer ga sada skoro svaki mob ima,pa neces valjda stalno kupovati data kabl za svaki novi mob.

Trece,posto vec imas kabl za svoj mob neces moci prebacivat game fajlove bez programa midway,kako funkcionira nemam pojma.
Evo ti link za motorolinu stranicu ima puno korisnih stvari i savjeta za pogledat a tu su ti i svi programi koje trebas samo se moras regat da bih mogao downloadirat.

- http://www.vxxxstuff.com/

WhiteWolf
12. 08. 2005., 04:52
Šteta što V3 ima sam 5mb interne memorije, al' se valjda zato može proširit.
Ja sam već skinuo sa neta oko 15ak mb stvari za K700i-igre, melodije, clipovi, ma svašta!

Guest
17. 08. 2005., 15:19
Ja imam Nokiu 6630 i mob je bolji od bilo kojeg o kojem vi govorite jer ima Symbian!!! Ja mogu sebi instalirat n-gage igre tako da igram Laru, Tony-ja, wormse... Grafika je kvalitete Ps1, što je, priznat ćete, za mob impresivno. Skidam s interneta aplikacije i pirat n-gage igre (blaženi pirati!). Imam na hardu oko 700 mb aplikacija, igara, melodija... za mobitele, većina toga je za symbijane.
Upravo razvaljujem splintera za n-gage, a skidam si i nfs underground. Ko mi ne vjeruje nek pita nekog informiranog o mobitelima da je to moguće

Evo vam linka za jednu stranicu, za bilo koji mobitel koji oćeš (svega ima, sve free)
www.gallery.mobile9.com
Šta oćete da vam uploadam za download sa gameplaya? Oćete koju n-gage igru? (rade samo na symbijanima!)

Sunce
17. 08. 2005., 16:13
ja imam 500injak igara za sony ericson k700, ali i rade i na drugim sličnim modelima, za druge marke nisam siguran... ako tko hoće cijena 50 kn za sve igre...
imam i 30ak igara za t610 ;-)
teme izrađujem sam i najbolje ćete sami napravit, nego sad da tražite ;-)

MAKAVELI
17. 08. 2005., 18:20
Sunce je napisao/la:
ja imam 500injak igara za sony ericson k700, ali i rade i na drugim sličnim modelima, za druge marke nisam siguran... ako tko hoće cijena 50 kn za sve igre...

Kako pravis teme ?
Ja sam jednom naletio na jednom forumu na opis (izrade tema) ali nisam sacuvao link ili zapisao (whatever) i sad nikako ne mogu da nadjem tu stranicu/forum.

Guest
19. 08. 2005., 09:53
Postoji program za radit teme.

Sunce je napisao/la:

Ja imam više igara.

:-P

loris77
19. 08. 2005., 12:01
Ixy je napisao/la:

Sunce je napisao/la:

Ja imam više igara.

besplatnih?

VEGETTO
19. 08. 2005., 12:08
program za rađenje tema za Sony Ericsson imate na slijedećem linku

link (http://developer.sonyericsson.com/site/global/docstools/multimedia/p_multimedia.jsp)

Guest
19. 08. 2005., 20:57
loris77 je napisao/la:

Ixy je napisao/la:

Sunce je napisao/la:

Ja imam više igara.

besplatnih?

Ofkorz

loris77
22. 08. 2005., 01:50
Ixy je napisao/la:

loris77 je napisao/la:

Ixy je napisao/la:

Sunce je napisao/la:

Ja imam više igara.

besplatnih?

Ofkorz

i samo ovako ih daješ?
daj meni koju

WhiteWolf
22. 08. 2005., 03:05
VEGETTO je napisao/la:

link (http://developer.sonyericsson.com/site/global/docstools/multimedia/p_multimedia.jsp)
Upravo skidam, malko je velik.

loris77
22. 08. 2005., 03:15
i ja sam skinuo

JULKA
22. 08. 2005., 11:45
Jel se mogu odnekle džaba skidat igre za k700

loris77
22. 08. 2005., 14:38
JULKA je napisao/la:

i melodije?

gameslord1
22. 08. 2005., 14:59
loris77 je napisao/la:

JULKA je napisao/la:

i melodije?
Navodno se moze na komp,i onda s kompa na K700.
Samo taj komp mora bit opremljen s Irda ili Bluetoothom.
Mislim da slicno vrijedi i za igre,al one se mozeju prebacivat samo Bluetoothom ili kabelom.
Čini mi se da je Passinger nest takvog izveo vise puta(on ima K700).

loris77
22. 08. 2005., 15:30
Ja sam probao raditi teme,nije lako,stalno smanjivat slike i to...

JULKA
22. 08. 2005., 15:52
gameslord1 je napisao/la:

loris77 je napisao/la:

JULKA je napisao/la:

i melodije?
Navodno se moze na komp,i onda s kompa na K700.
Samo taj komp mora bit opremljen s Irda ili Bluetoothom.
Mislim da slicno vrijedi i za igre,al one se mozeju prebacivat samo Bluetoothom ili kabelom.
Čini mi se da je Passinger nest takvog izveo vise puta(on ima K700).

Ma imam ja usb kabal sam jel ima koja bolja web stranica s oje se može džabe skidat

Sunce
22. 08. 2005., 18:41
ja iman 500injak igara za K700, ako tko hoće nek mi se javi na PM

JULKA
22. 08. 2005., 19:15
De reci odakle ti to

Guest
22. 08. 2005., 22:02
Ne znam kako da vam pošaljem sva ta sranja, al dao bi ih besplatno.
Najbolja stranica za to je www.gallery.mobile9.com
Odite na tu stranicu, zbilja nećete zažaliti.
Dobro, nema baš igara, ali evo još jedne genijalne stranice (ima igara) www.myk700.com
www.myt630.com
www.myt610.com
i to isto valjd vrijedi za sve sony ericssone, upišete www.mynazivmodela.com
Zahvaljivat ćete mi

JULKA
22. 08. 2005., 22:53
E fala legendo

seymour
23. 08. 2005., 02:07
Jel ima ko neki dobr link za nokiu 3230

loris77
23. 08. 2005., 02:10
Ixy je napisao/la:
Ne znam kako da vam pošaljem sva ta sranja, al dao bi ih besplatno.
Najbolja stranica za to je www.gallery.mobile9.com
Odite na tu stranicu, zbilja nećete zažaliti.
Dobro, nema baš igara, ali evo još jedne genijalne stranice (ima igara) www.myk700.com
www.myt630.com
www.myt610.com
i to isto valjd vrijedi za sve sony ericssone, upišete www.mynazivmodela.com
Zahvaljivat ćete mi

To,faco

MAKAVELI
23. 08. 2005., 02:59
VEGETTO je napisao/la:

Eh, svaka cast ;-) Thumbs UP :-)
Ovo mi je bas trebalo, "sam svoj gazda"
Radio sam vec nekih 5-6 sati jednu temu ali sam je napravio do jaj* :-)
Program nije tezak i preporucujem svima ukoliko imaju vremena, i zele da prave svoje teme, skinite ;-)

JULKA
23. 08. 2005., 10:52
seymour je napisao/la:
Jel ima ko neki dobr link za nokiu 3230

E pa ovaj www.gallery.mobile9.com ti vrijedi i za nokiu

Torres
23. 08. 2005., 12:55
Danas dobivam Samsung SGH E300 ;-)

loris77
23. 08. 2005., 13:32
Torres je napisao/la:

Dobit ćeš,besplatno?
Meni se taj baš ne sviđa,nekako mi je ženski,i ima mali ekran.
Ali izvana je ljep

Torres
23. 08. 2005., 15:52
loris77 je napisao/la:

Torres je napisao/la:

Dobit ćeš,besplatno?
Meni se taj baš ne sviđa,nekako mi je ženski,i ima mali ekran.
Ali izvana je ljep

Sta si sada htio reci...prvo ti se nesvidja,pa je zenskast pa onda da je lijep velish :-?

loris77
23. 08. 2005., 16:27
Htio sam reći da je ljep zatvoren,ali otvoren je ženskast malo pa mi nije baš ljep.
Besplatno ili ćeš ga kupit?

Guest
23. 08. 2005., 21:50
JULKA je napisao/la:
E fala legendo

Nema na čemu, ak nađem još koji, vi ćete biti prvi koji ćete ih znati. Jel su pomogle streanice?

JULKA
23. 08. 2005., 22:20
Ixy je napisao/la:

JULKA je napisao/la:
E fala legendo

Nema na čemu, ak nađem još koji, vi ćete biti prvi koji ćete ih znati. Jel su pomogle streanice?

Bog te mazo oni temi ima pun k.nisam ih još ni 10% pregledo

loris77
24. 08. 2005., 00:42
Ixy je napisao/la:

JULKA je napisao/la:
E fala legendo

Jesu,jako su pomogle.Koliko toga ima...
Ali ti slobodno daj još ;-)

seymour
24. 08. 2005., 01:04
Jel zna ko neku dobru stranicu na kojoj se bespaltno mogu skinut igre za nokiu(u mom slucaju nokia3230)

Guest
24. 08. 2005., 14:36
Mogu uploadat neka sranja na sajt ako želite???
Za te sajtove recite svima jer će se vjerojatno uskoro komercijalizirat pa će se morat plaćati.
Ni ja nisam ni 20% toga svega pregledo.

P.S. www.gallery.mobile9.com vrijedi za gotovo sve mobitele, a i možete gledati specifikacije novih mobitela i tako

P.S.2 Ako imate program kazaa lite K++ možete bez problema skidat n-gage i sl igre

loris77
24. 08. 2005., 16:54
Samo traži ti besplatne siteove

hayabusa
28. 08. 2005., 16:19
Trebaju mi neki korisni linkovi(besplatni naravno) za skidanje melodija za Motorolu V550. Hvala!

Guest
28. 08. 2005., 16:35
http://www.gsmfreeboard.com/forum/

Zgodan njemacki forum o mob.aparatima,odi u sekciju za Motorolu i to je to.

loris77
29. 08. 2005., 01:03
Ja imam jedan problem.
Instalirao sam ''USB to IrDA'' adapter ali neznam kako da prebacivam sa kompa na mobitel igre,melodije i ostalo.
Ko mi može pomoć?

WhiteWolf
29. 08. 2005., 01:21
loris77 je napisao/la:
Ja imam jedan problem.
Instalirao sam ''USB to IrDA'' adapter ali neznam kako da prebacivam sa kompa na mobitel igre,melodije i ostalo.
Ko mi može pomoć?
Neznam, ali ako možda je isto kao i preko bluetootha.
Desni klik na ono što želiš poslati i pošalji na ''USB to IrDA''
Ali ne shvaćam, usb je kabal a IrDA niskofrekventni talasi?

loris77
29. 08. 2005., 01:27
nije kabel.adapter.

WhiteWolf
29. 08. 2005., 01:29
loris77 je napisao/la:
nije kabel.adapter.
:-? onda nothing.

MAKAVELI
29. 08. 2005., 01:38
Eh ovako...
Kada si instalirao (naravno pomocu CD) onda imas onu opciju da izaberes "my phone" tj. tvoj tel.
Otvoriti ce ti se poseban program u kojem pise tvoj tel. tj. serija/model npr. K700.
Kliknes na to i otvori se novi prozor u kojem ima nesh kao "my memory" ili sta (zaboravio sam) eh kada to otvoris onda imas foldere "wallpapers,videos,sounds itd..." i naravno svaku svoju iz "my documents" sliku kopiras i "paste" u taj poseban folder od telefona.
cim to uradis, uspostaviti ce se veza "pc-mob" i to je to.
Nadam se da sam pomogao jer kod mene je tako na K700 sa USB.
Good luck ;-)

loris77
29. 08. 2005., 01:53
MAKAVELI je napisao/la:
Eh ovako...
Kada si instalirao (naravno pomocu CD) onda imas onu opciju da izaberes "my phone" tj. tvoj tel.
Otvoriti ce ti se poseban program u kojem pise tvoj tel. tj. serija/model npr. K700.
Kliknes na to i otvori se novi prozor u kojem ima nesh kao "my memory" ili sta (zaboravio sam) eh kada to otvoris onda imas foldere "wallpapers,videos,sounds itd..." i naravno svaku svoju iz "my documents" sliku kopiras i "paste" u taj poseban folder od telefona.
cim to uradis, uspostaviti ce se veza "pc-mob" i to je to.
Nadam se da sam pomogao jer kod mene je tako na K700 sa USB.
Good luck ;-)

imam k700.
di je to ''my phone'' ?

MAKAVELI
29. 08. 2005., 02:07
Pa kad instaliras onda imas kao neku vrstu programa pod SE (Sony Ericsson) u njemu mozes editirati slike,video,muziku itd...
Moras to otvoriti i pise "my phone" kada ti mob. nije prikljucen na USB.
Kada ga prikljucis, pojavi se onda mala ikonica (u toolbaru) koja "blinka" i onda umjesto tog "my phone" ti pise myk700 razumijes.

Eh i da, prilikom instaliranja s cd-a, moras izabrati tvoj tip mobitela.

p.s moras provjeriti da li ti sve radi tj. imas ono COM1,COM2,COM3 itd..."portove", moras vidjeti jel sve ok konfigurirano.
To ides na "My computer" (desni klik) properties,hardware,device manager, tu mora biti sve ispravno pod "Ports".
Ukoliko budu upitnici onda nije dobro instalirano, ubaci cd i reinstaliraj.
To je sve koliko mogu pomoci u ovakvoj situaciji jer ne znam kako si ti instalirao ili mozda se radi o drugacijem programu, no svi oni rade na isti "fazon"

btw, imas "help" opciju u programu gdje ti je opisano sve i slikovno pa idi "korak po korak" ako se ne mozes snaci ovako :-)

loris77
29. 08. 2005., 02:25
uspio sam,hvala.

loris77
31. 08. 2005., 00:35
zna neko kako,i dali se može,ugasiti zvuk na sony ericssonu k700i kad počneš snimat?

WhiteWolf
31. 08. 2005., 03:52
loris77 je napisao/la:
zna neko kako,i dali se može,ugasiti zvuk na sony ericssonu k700i kad počneš snimat?
Šta pošneš snimati? Sliakti..?
Ako je u pitanju slikanje, držiš dugo C, ili #. Ako to neće, imaš još jednu mogućnost.... ali sam je zaboravio :-P (nemam taj tel)
Jednostavno, u nekim zemljama je zabranjeno slikati- krijumice, da niko nezna, ispod suknjice :-P ili sl. Zato se na nekima nikako ne može ugasiti.

phyl
31. 08. 2005., 20:54
HEEEEEELP

Nokia 3650

NEMOGU JE UPALIT!!!

pojavi se "NOKIA" ekran i onda "fadea" pa se ponovno pojavi i tako nekih 4-5 puta i onda se skroz ugasi

sve moguche stvari sam isprobao
cijeli dan sam na netu i tražim savjete, ali nijedan se ne odnosi na ovaj moj problem, a našao sam neke starije komentare sa istim problemom

btw. nemojte sluchajno napisat neku glupost kao : "nokia je jadna" i blabla
nokie su najbolje, ali sam ja ochito nešto sjebo

p.s. i to tochno sada kad namjeravam kupit psp!!!!!!
ubit chu se
sada mi je ubilo veselje oko psp-a

WhiteWolf
31. 08. 2005., 22:00
phyl je napisao/la:
HEEEEEELP

Nokia 3650

NEMOGU JE UPALIT!!!

pojavi se "NOKIA" ekran i onda "fadea" pa se ponovno pojavi i tako nekih 4-5 puta i onda se skroz ugasi

sve moguche stvari sam isprobao
cijeli dan sam na netu i tražim savjete, ali nijedan se ne odnosi na ovaj moj problem, a našao sam neke starije komentare sa istim problemom

btw. nemojte sluchajno napisat neku glupost kao : "nokia je jadna" i blabla
nokie su najbolje, ali sam ja ochito nešto sjebo

p.s. i to tochno sada kad namjeravam kupit psp!!!!!!
ubit chu se
sada mi je ubilo veselje oko psp-a
Nokia je jadna :-P :lol:
Šalim se. Jesi je kupio novu.... ili je od pre?
Ako je nova boljebrže je odnesi na servis.

Guest
02. 09. 2005., 12:36
Nisam siguran, al jel ima nokia 3650 mmc kartice? Ako imaš jednu u toj nokiji, probaj je kod nekog na drugoj nokiji sa mmc karticama formatirat, možda si nešto sj.ebao kad si nešto instalirao ili sl. ili si dobio virus... Meni su se slična sranja događala, ali dosta toga se riješilo formatiranjem te kartice kod frenda, a ako nije to, ja bih ga odnio na popravak.

loris77
02. 09. 2005., 13:17
WhiteWolf je napisao/la:

loris77 je napisao/la:
Šta pošneš snimati? Sliakti..?
Ako je u pitanju slikanje, držiš dugo C, ili #. Ako to neće, imaš još jednu mogućnost.... ali sam je zaboravio :-P (nemam taj tel)
Jednostavno, u nekim zemljama je zabranjeno slikati- krijumice, da niko nezna, ispod suknjice :-P ili sl. Zato se na nekima nikako ne može ugasiti.

ajde probaj se sjetit ;-)
koji sad mob imaš?
@ixy: imaš još neke linkove za k700i?

JULKA
02. 09. 2005., 13:23
Isključi zvuk tako da držiš ljestve i to je to niš se vič neće čut

Guest
02. 09. 2005., 13:30
loris77 je napisao/la:

Nije baš za k700i, ali ovo je zakon link za one koji imaju mobitele sa polifonim melodijama. Odite na internet ili wap i idite na stranicu http://www.click4wap.net/links.php?cat_id=39
Ima puuuno besplatnih i najnovijih polifonih melodija a sve free.

phyl
02. 09. 2005., 14:19
Ixy je napisao/la:
Nisam siguran, al jel ima nokia 3650 mmc kartice? Ako imaš jednu u toj nokiji, probaj je kod nekog na drugoj nokiji sa mmc karticama formatirat, možda si nešto sj.ebao kad si nešto instalirao ili sl. ili si dobio virus... Meni su se slična sranja događala, ali dosta toga se riješilo formatiranjem te kartice kod frenda, a ako nije to, ja bih ga odnio na popravak.

bla...

nije problem u mmc-u

nešto mi se shebalo u softwareu

odnio na popravak i 180 kn
kažu promjena settingsa mobitela, a mmc sam si zadržao

jedino chu zgubit par brojeva koje trrenutno nemam, ali se i to da nadoknadit

loris77
02. 09. 2005., 14:42
Ixy je napisao/la:

loris77 je napisao/la:

Nije baš za k700i, ali ovo je zakon link za one koji imaju mobitele sa polifonim melodijama. Odite na internet ili wap i idite na stranicu http://www.click4wap.net/links.php?cat_id=39
Ima puuuno besplatnih i najnovijih polifonih melodija a sve free.

Tako treba.samo daj,čim nešto nađeš.

@julka: ne,nije to to.ne uspijeva

Encore
05. 09. 2005., 21:11
Ako netko ima D500, please HELP! Ovako, prebacio sam si jednu mp3-cu (7Mb) u mob. Samo kaj nje u mobu nema, ali fali tih 7Mb. Kaj da radim? Pokušao sam obrisat sve, ali, opet, ne obriše tih (nevidljivih) 7Mb. Vratio sam mob u tvorničke postavke ali opet ništa...! WTF Am I Suppose To Do????

P.S. može li se software moba, na neki način formatirati???

Encore
05. 09. 2005., 21:22
sve ok, ugasio-upalio...proradio ;-)

loris77
05. 09. 2005., 21:47
a meni je tako na nokii 3310 bilo,prije nekoliko godina,kupovao sam melodije i slike,a pare se nisu trošile,a poslje sam ugasio mob i kad sam ga upalio,imao sam 30 kn...(a na početku oko 100)

Sanjorad
22. 09. 2005., 21:59
možda niste obratili pozornost ali ali na trećoj strani ima linkova za besplatne igre i najbolje je odmah što više skinuti jer ih brzo ukinu ima strava igara.

Piccolo7
22. 09. 2005., 22:38
Zelim reci svima onima koji imaju SonyEricsson mobitele,
upisite www.myf500.com ili umijesto f500 upisite
K700,Z600,T610 itd i naci cete masu melodija,tema,slika,igara
i sve to besplatno.Isto tako moyete stavljati i svoje melodije itd.

phil007
11. 10. 2005., 19:40
Piccolo7 je napisao/la:

ima jos jedna stranica samo se ne mogu sjetit kako se zove
-imala je sve ALI JU NEMOGU NACI :-x

Guest
30. 11. 2005., 19:39
Piccolo7 je napisao/la:
to je najlakše za naći melodije, teme, slike itd., ali to vrijedi samo za Sony Ericssone

Vip3r
29. 12. 2005., 12:58
Link za java igre općenito za SE i neke Motorole:www.t610wap.com

Phillip
02. 01. 2006., 12:46
Piccolo7 je napisao/la:

Thanks, puno hvala. :-)

seymour
02. 01. 2006., 13:12
jel ima ko kakav link za nokiu?

elvis_zd
02. 01. 2006., 15:22
seymour je napisao/la:
jel ima ko kakav link za nokiu?

evo jedan, za mene jedan od najboljih:

http://forum.gsmhosting.com/vbb/forumdisplay.php?f=18

btw. imam pitanje za vlasnike 6630! ima li itko igru Ancient empires 2 da mu radi kako treba? meni jedva, stalno moram rebotati mob i nema šanse da vidim animacije!

tnx!

pedjoGTno-1
02. 01. 2006., 17:08
Encore je napisao/la:
Ako netko ima D500, please HELP! Ovako, prebacio sam si jednu mp3-cu (7Mb) u mob. Samo kaj nje u mobu nema, ali fali tih 7Mb. Kaj da radim? Pokušao sam obrisat sve, ali, opet, ne obriše tih (nevidljivih) 7Mb. Vratio sam mob u tvorničke postavke ali opet ništa...! WTF Am I Suppose To Do????

P.S. može li se software moba, na neki način formatirati???BTW imamo ist mob. pa da podijelim šifru sa tobom;*#8999*8378# neznam dal si ju koristio,ali sa njom pažljivo da ne sje. postavke....Uglavnom možeš otvorit i podesit hrpu toga, a između ostalog izlaznu glasnoću mp3-ca kroz zvučnik ili slušalice i tonu ostalih detalja,ako ćeš trebat pomoć samo reci!

MAKAVELI
06. 01. 2006., 02:08
Na CES-u je predstavljen novi model SONY ERICSSON W800

Specifikacije telefona su:

The Sony Ericsson W810 is a quad-band EDGE phone (850/900/1800/1900 MHz).
The newest walkman phone comes with a 512MB removable Memory Stick PRO Duo, which can be upgraded to a 2GB Memory Stick.
The W810 features a 2MP camera and is targeted specifically for the North American market.

The Satin Black W810 starts shipping in Spring 2006.

W810 (http://img424.imageshack.us/img424/5500/5852large3lv.jpg)
W810 (http://img424.imageshack.us/img424/1355/5852super6vl.jpg)

basic
06. 01. 2006., 02:37
:lol: :lol: skinuo sam 3400 midi melodijica :-P

Guest
06. 01. 2006., 04:56
Za Božić sam dobio Siemens C75 i mobitel je baš zakon, a i lijepo izgleda.

Sanjorad
11. 01. 2006., 00:59
ovako što se tiče igre aincent empires2 ja je iman na k700 i radi ali najprije se treba namistiti veličina ekrana nesmi ti biti priko ciloga ekrana i onda nebi tribalo biti problema.

Guest
11. 01. 2006., 01:10
MAKAVELI je napisao/la:
Na CES-u je predstavljen novi model SONY ERICSSON W800

Specifikacije telefona su:

The Sony Ericsson W810 is a quad-band EDGE phone (850/900/1800/1900 MHz).
The newest walkman phone comes with a 512MB removable Memory Stick PRO Duo, which can be upgraded to a 2GB Memory Stick.
The W810 features a 2MP camera and is targeted specifically for the North American market.

The Satin Black W810 starts shipping in Spring 2006.

W810 (http://img424.imageshack.us/img424/5500/5852large3lv.jpg)
W810 (http://img424.imageshack.us/img424/1355/5852super6vl.jpg)
skoro sam se onesvijestio kada sam vidio
mob je predivan
ja sam si htio kupiti W800 sprijećila me "samo" novćena situacija
ima li kakav link

Willy
11. 01. 2006., 02:40
ako ti se slusa muzika onda si kupis discman ili sta vec...a za igre za to postoji ps2 i psp................ja imam ericsson k750 i nenam niti jednu igru sve sam izbrisa.....a slikice i ostale gluposti si prebacim preko bluetootha ;-)

muras
11. 01. 2006., 02:50
sta kazete na
ovaj,SE k800 (http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=17480) :-)

Freya
11. 01. 2006., 10:32
:-o wow! predivan je!

Guest
11. 01. 2006., 11:26
Imam T630.Mjuzu slusam na plejki.Igram se na PC i Ps2.Tako vam je to kod mene. :-x

dyuka
14. 01. 2006., 13:10
ja imam nokiu n70 sa mmc od 256mb i upravo sam si prebacio konvertirani ff advent children pa se vi je.ite :lol:

frodo
14. 01. 2006., 15:16
Ja bih uzeo neki Samsung E720.
Kakva su vaša iskustva s tim mobitelom? :-)

wonder_kid
29. 01. 2006., 00:07
muras je napisao/la:
sta kazete na
ovaj,SE k800 (http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=17480) :-)
eeej! mobitel je bas zakon! kad ce u prodaju?

crazyg
29. 01. 2006., 00:11
kod mene ništa novo od moba, imam t630, igram se na kompu i ps2 a mjuzu slušam na kompu također... ;-)

loris77
29. 01. 2006., 00:37
a ima ko link za siemens cx 65 teme i ostalo?

bele
02. 02. 2006., 02:37
frodo je napisao/la:
Ja bih uzeo neki Samsung E720.
Kakva su vaša iskustva s tim mobitelom? :-)

Ja sam prekjučer uzeo E730, nasljednika E 720, i moram reč da sam zadovoljan u ova 2 dana, nema šta nema u njemu, mp3 player, 1.3 mpx kameru (sa blicom), video, FM radio, i još puno toga.

Guest
04. 02. 2006., 21:04
loris77 je napisao/la:
a ima ko link za siemens cx 65 teme i ostalo?

www.gallery.mobile9.com
Sljedeći put malo više čitaj prijašnje postove nego pitaš :-D

Solid_Merlin
07. 02. 2006., 22:58
imam t630 i na njemu melodije polifone iz igara mgs,ff, pe2,crash,gta sa, itd i dino merlin obavezno :-D

turac
12. 02. 2006., 18:45
Ja imam puno melodija na mobitelu,ali mi to sve šalju frendovi jer ja ne volim trošit na to :lol:

Herman
12. 02. 2006., 19:04
turac je napisao/la:
Ja imam puno melodija na mobitelu,ali mi to sve šalju frendovi jer ja ne volim trošit na to :lol: Tko voli. :spit :spit

dyuka
12. 02. 2006., 20:20
q

freaxy
12. 02. 2006., 21:14
Imam i ja nekih pjesama.

edge1
15. 02. 2006., 11:30
imate još neka sranja za sony ericssone ne ovoj stranici www.esato.com :-)

edge1
15. 02. 2006., 11:33
Jel može memry stick za k700i???? ;-) ;-)

edge1
15. 02. 2006., 11:35
boo

Guest
15. 02. 2006., 16:11
Ovako;
Kupio sam usb kabal za sony ericson.Ja imam sony ericsson k300i.
Na koji način da si ja normalno pošaljem sliku ili melodiju?
Instalirao sam cd od toga ali su mi jadni programi.
Oću poslat melodiju ili sliku on mi pošalje pod predlošci u mobitel.
Jer postoji kakav drugi način slanja sa toga kabla ili program za taj kabal.

Aj molim vas ako tko zna neka mi napiše.

SuperVegeta
15. 02. 2006., 16:14
e nikola, imo sam ja taj problem sa T630. odi na sonyericsson.com i skini softver koji 100 % radi
E, problem je kaj je softver za moj T630 imao 33 megi... :-D

Guest
15. 02. 2006., 17:49
Hvala...idem sada pogledat

edge1
15. 02. 2006., 21:06
E ljudi dajte mi još neke linkove za k700i!! Please!!

Herman
15. 02. 2006., 21:40
Ja sam si neki dan kupio Worms:Fronts za mobitel,imam nekoliko igra,ali nemogu se uspoređivat sa onima na PS2-u. :-)

edge1
15. 02. 2006., 22:38
Pa to ti je očito das je na ps-u 100 puta bolje??? :lol: :lol:

Guest
16. 02. 2006., 22:54
edge1 je napisao/la:

Somebody kill this fool.
Već 1000. ti put.

www.myk700.net
www.gallery.mobile9.com

edge1
17. 02. 2006., 21:48
za te već znam mislim za neke nove koje se nisu spominjali

WhiteWolf
10. 03. 2006., 20:44

K700 K750 K600 W800 (http://maestro.intramail.ru/files/java/index.php)
Evo link za igre za navedene telefone. Ima hrpa igara, uključijići "Metal Slug"- original sam PSone, Destroy All Humans, Worms-Forts/Golf, 3D kamasutra..... ma pogledajte sami, ja sam se naskidao.

Blade-Ri
10. 03. 2006., 21:05
Herman je napisao/la:
Ja sam si neki dan kupio Worms:Fronts za mobitel,imam nekoliko igra,ali nemogu se uspoređivat sa onima na PS2-u. :-)
ma nije valjda, ja sam uvijek mislio da mobiteli mogu vrtit igre kao što je GT4, jer ono igre za mob nemaju niti 1MB, a to mora da je fantastično :-P Ja imam na mobu FIFU 06 i Torino 2006, nisu neš posebno al mogu proć. A one koje sam dobio sa mobom su golf(lejm),nekakve trke(lejm) i backgammon(lejm).

crazyman
10. 03. 2006., 21:17
nemam sta napisat pa cu dat jedan link (www.myk700.lasyk.net)

(za k700)mozete skinut dosta stvarcica(teme,melodije,software....

EDIT:ups,vidim da je gospodin vec stavio ovaj link,
sorry zbog spamma)

Guest
10. 03. 2006., 21:31
meni trebaju neke dobre igre za t630,ali ne one demo i to s myt630,nego one koje se mogu kupit sa vodafone livea ili t mobilea! :-) posebno želim neke RPG,dali ima FF za mob? :-?

Transpoder
20. 04. 2006., 18:11
OK ovako..danas sam kupio Bluetooth Datatransfer za prijenos podatak između moba i kompa. Imam k700i i sve radi savršeno. Jedino me zanima kako prenijeti igre na mob jerbo mi se ne pojavi taj folder (igre) na kompu, već samo slike, zvukovi, videi itd.

Gledo sam po prijašnjim stranama i vidio da su mnogu koristili ovaj mob pa ako mogu podijeliti kako i gdje su ubacili igru. :-)

Guest
20. 04. 2006., 23:31
Ja mislim da ih samo prebacis na mobitel u bilo koji folder, recimo ostalo i onda u mobu odeš pod Upravitelj datoteka/Ostalo i tamo ćeš naći file xxx.jar (xxx je ime fajla, duuuh) i to stisni sa džojstekom

Transpoder
20. 04. 2006., 23:59
Hvala, iako sam ubrzo nakon posta već našao na netu objašnjenje. Trebalo je samo prebacit u root folder mobitela jerbo je game folder zaštićen kako se ne bi kršila copyright igara koje se već nalaze unutra.

BTW - Sad pokušavam nać oblivion za mob. :-D

Guest
21. 04. 2006., 10:26
Transpoder je napisao/la:
BTW - Sad pokušavam nać oblivion za mob. :-D

Hmmm, želim ti sreću, trebat će ti... :lol:
Mislim da oblivion za mobitele ne postoji, ali postoji Elder Scrolls za ngage....

raven_
21. 04. 2006., 10:35
Kod mene je ovaj (http://img84.imageshack.us/img84/4846/mobi5dm.jpg) mob vec duze vrijeme. Stvar je u tome sto ja ne znam koji je to mob (osim sto na njemu pise Sony Ericsson). Anyway treba mi onaj broj ili sta vec da mogu naci neke slatke melodijice...

Guest
21. 04. 2006., 10:38
raven_ je napisao/la:
Kod mene je ovaj (http://img84.imageshack.us/img84/4846/mobi5dm.jpg) mob vec duze vrijeme. Stvar je u tome sto ja ne znam koji je to mob (osim sto na njemu pise Sony Ericsson). Anyway treba mi onaj broj ili sta vec da mogu naci neke slatke melodijice...
to je T100
najstariji SE koji je ikada postojao
imao sam ga i ja prije 5 godina

Transpoder
21. 04. 2006., 13:00
Ixy je napisao/la:

Mislim da oblivion za mobitele ne postoji,

:lol:

Ah moja neinformiranosti. Upiši u google nešto tipa...oblivion for cellphones, a možep i na ign otić pa u search upisat.

Ima ga, ima..samo neznam jeli još izašo.

sejo_sexon
18. 09. 2006., 12:54
ima ko kakav link za samsung x 660 v-igre,teme,slike,melodije...

loris77
18. 09. 2006., 14:56
ima ko neke nove linkove za igre za k700?

sonyevac
29. 09. 2006., 14:34
Ima li ko link za igre za Siemens cx-65?

sonyevac
30. 09. 2006., 20:16

Ixy je napisao/la:

Mislim da oblivion za mobitele ne postoji,

:lol:

Ah moja neinformiranosti. Upiši u google nešto tipa...oblivion for cellphones, a možep i na ign otić pa u search upisat.

Ima ga, ima..samo neznam jeli još izašo.

http://vir2l.com/genres/adventure.php

Nažalost krug mobitela za koje je izašo je vrlo uzak. :-(
A šta mislite o ostalim Elder Scrollovima? :-?

UnrealMaster
04. 10. 2006., 10:50
Trebao bi neki free folder lock program za walkman seriju SE. Gledao sam već na ovim stranicama prije postanim, ali nažalost neuspješno. Ako netko ima link, neka posta :)

adi14
17. 10. 2006., 15:41
ej ljudi...ja mislim da je najkompletniji web za mob na kojem imate bas sve je www.mobango.com kreirate account i skidajte sta hocete...ja sam jos prosle godine kreirao account...mislim stranica je the best... :-D

adi14
22. 10. 2006., 14:15
SirJohnDeBilko je napisao/la:
raven_ je napisao/la:
to je T100
najstariji SE koji je ikada postojao
imao sam ga i ja prije 5 godina

Ja mislim da to nije T100...T100 je u boji...a ovaj izgleda nije

aljo_69
22. 10. 2006., 14:25
nije T100 u boji, ima plavo svijetlo i nema nikakve boje...

adi14
22. 10. 2006., 14:35
onda je moja greska...

aljo_69
22. 10. 2006., 14:38
najbolja igra na mogu je Sven004... Vi ste Crna ovca koja ide okolo po farmi i kara druge bijele ovce. leveli su sve teži i treba naći put do svih ovaca, poslije vas vaaju i pastiri... ma show! :-D

adi14
22. 10. 2006., 14:39
znas li site sa kojeg mogu skinuti tu igru

aljo_69
22. 10. 2006., 14:41
adi14 je napisao/la:
znas li site sa kojeg mogu skinuti tu igru

ja sam je kupio od T-mobilea jednom kad sam bio na otoku i bilo mi užasno dosadno... pogledam malo po internetu pa ako nađem ti javim.

adi14
22. 10. 2006., 14:45
OK... ;-)

Guest
25. 10. 2006., 10:33
Stranica za mobitele: www.mobilnisvet.com
Link za igre: www.mobile9.com
Web site za melodije: www.zedge.net

sonyevac
27. 10. 2006., 14:21
Puno hvala!!! :-D

BorisG
01. 11. 2006., 11:41
http://k700i.xpcom.ru/games.htm

odlična je to stranica najbolja igra koju sam skinuo fifa street 2 i call of duty 2

Guest
22. 01. 2007., 18:17
tako najlakše popušiš viruse

Guest
22. 01. 2007., 18:48
Trenutno se igra Lost na K800 ;-)

http://source4.gameloft.com/common/products/185/us/web/slideshows/176/slideshow.gif

underground_hc
26. 01. 2007., 20:46
gle...ak imaš symbian OS na mobu,onda si bolje skini emulator za gameboy pa igraj to...a za ta java sranja i sve ostalo možeš pogledat na www.dotsis.com

adi14
26. 01. 2007., 21:04
Citat:

BTW - Sad pokušavam nać oblivion za mob.

Ixy je napisao/la
Hmmm, želim ti sreću, trebat će ti...
Mislim da oblivion za mobitele ne postoji, ali postoji Elder Scrolls za ngage....

Postoji i The Elder Scrolls:Travelers i za druge mob-ove imam ga ja na K750

Sanjorad
27. 01. 2007., 02:14
evo ja san kupio w850i strava od mobitela es sad zna li neko stranicu za igre

4815162342
27. 01. 2007., 03:23
jel zna neko stranicu sa besplatnim igricama za Nokiu N91?

power7
27. 01. 2007., 09:52
Evo linka (http://www.getjar.com/software/) sa igricama.

sonyevac
15. 02. 2007., 17:19
Ratchet & Clank going mobile je sjajna igra!7 oružja koja se razvijaju i nadograđuju,clankove specijalne sposobnosti,mnoštvo levela...Jednostavno sjajno! :-D

dex6
25. 02. 2007., 12:05
JULKA je napisao/la:

skini program limewire i upisi ime igre.jar
pa kad skines sve prebaci na mob

asch
26. 02. 2007., 14:31
Ajj man najbolje igre za mobitele su mi Wormsi,igre su zarazne....najveći mi je gušt kad opalim partiju s prijateljem na satu...koja zabava :awe:

sonyevac
26. 02. 2007., 15:50
asch je napisao/la:
Ajj man najbolje igre za mobitele su mi Wormsi,igre su zarazne....najveći mi je gušt kad opalim partiju s prijateljem na satu...koja zabava :awe:

Moj frend ima siemens C70(ako se ne varam),i uvijek pod povijesti igramo Wormse.To je već preraslo u epske okršaje pošto i jedan i drugi imamo zavidnu količinu vještine. :headbang:

asch
27. 02. 2007., 13:07
sonyevac je napisao/la:

asch je napisao/la:

Moj frend ima siemens C70(ako se ne varam),i uvijek pod povijesti igramo Wormse.To je već preraslo u epske okršaje pošto i jedan i drugi imamo zavidnu količinu vještine. :headbang:

Ja i moj frend igramo na SonyEricsson k700i.....igramo Wormse Forts ubijamo se...mi isto najviše igramo na povjesti....tu bude puno depresija kad netko neš krivo napravi na svom potezu... :-p

Jedna_i_jedina
27. 02. 2007., 17:19
Wormsi rulz! A ja mislila da samo mene igra zaludila... :happyhoop:

sonyevac
27. 02. 2007., 17:44
Mi igramo neke klasične Wormse(čak su prevedeni na Hrvatski! :-O ).Fortsi mi baš nisu nešto,pošto se trebaš popeti na građevinu da bi napadao. :yup:
Ove koje mi igramo se jednostavno zovu Wormsi i podsjećaju me na prvi nastavak s PS-a,samo što ima malo više oružja.

asch
27. 02. 2007., 23:11
Jedna_i_jedina@ ženski ljubitelj Wormsa.....respect.... :thumbsup: :awe: .....nas ženske u razredu zovu djecom jer igramo wormse na odmoru( jer ne idemo ko one pušit van škole na odmoru od pet min. (to mi nikad nije blio jasno)) :-( :-( :-p

sonyeavac@ ja imam te obične Wormse na svom mobitelu....ma i ti su dobri....to su ko oni prvi wormsi koje sam igrao na kompu prije pet godina.....ali su mi bolji Fortsi....ima više oružja..i fora su mi one tvđave.... :thumbsup:

sonyevac
01. 03. 2007., 16:20
Gangster:Crime City je sjajna igra!Pravi mali GTA!I tko bi nas drugi počastio takvim biserom doli Gameloft!Kapa im dolje! :awe:

mulac
02. 03. 2007., 16:56
Nom.Fenomenalna igra.Isprobajte

underground_hc
02. 03. 2007., 17:03
gangsta crime city je prosječna (za java igru)...ali na verziji symbian OS 6.1 na određenom levelu je nemoguće preć igru zato što ciljnik ne može ići do kraja screena i #$!%&ga....btw,ja i frendovi običavamo igrat worms world party,pathway to glory ili ghot recon jungle storm (my favourite,ista kao couter strike samo što je na mobu i može se igrat do 8 igrača odjednom)...sve to na n-gageu...

sonyevac
03. 03. 2007., 12:45
Sve je to divno i krasno,ali igre na N-Gageu se ne mogu uspoređivati sa igrama na ˝običnim˝ mobitelima.Ipak je N-Gage ˝konzola˝.:yup:
Evo da spomenem najbolju simulaciju(ako se to može tako zvati)nogometa na mobilnim telefonima:2006 Real Football. :awe:
Gameloft je još jednom dokazao da proizvodi najbolje mobilne igre. :awe:
Željno iščekujem nastavak!

Jedna_i_jedina
10. 03. 2007., 21:00
asch je napisao/la:
Jedna_i_jedina@ ženski ljubitelj Wormsa.....respect.... :thumbsup: :awe: .....

Ja ne igram u školi jer nemam s kim, svi imaju neke čudne mobitele na kojima se ne mogu stavit wormsi, već su me žicali da im pošaljem.
Ali ako igram, čak se i ženski dio razreda priključi. Osim onih koje odu pušit u wc.

GODSKILLER
11. 03. 2007., 00:20
Nemojte biti ludi i glupi pa kupovati igre,melodije i sl. kod naših telegulikoža..sve to ima besplatno na netu..bitno je samo da imate bluetooth na mobitelu..

GODSKILLER
11. 03. 2007., 00:25
Naravno najbolje mobilne igre su za n-gage npr.igra Pathway To Glory zauzima 50mb...Ja imam N-Gage već 2 i po godine po meni to je idalje najbolji mob za igre,mp3 i druge stvari..sviđa vam se neka melodija na radiu,tv,dvd,računalo,konzola jednostavno na izlaz od slušalica kod tih uređaja s odgovarajućim kabelom spojite na n-gage i snimate...ma mobitel je luddilo...

edge1
11. 03. 2007., 22:07
N-Gage je cigla kaj ce mi to,jednino je dobro kaj mogu igrat malo bolje igrice

Hellsing_Member
11. 03. 2007., 22:16
edge1 je napisao/la:
N-Gage je cigla kaj ce mi to,jednino je dobro kaj mogu igrat malo bolje igrice

E slažem se s tobom

Inaće ja igre kupujem prek t-mobile-ove stranice jer nemam priključak da ih skinem na komp pa na mob makar više ni ne kupujem igre za mob jer ih imam i preveć :-D

xbox360
15. 03. 2007., 21:25
Evo skinuo sam igru sims 2 za mobitel i u zip je formatu i kada ga unzipam ima jako puno fajlova i ne radi mi na mobu. Inače to je Nokia 6280. Pročitao sam nešto da treba preimenovati u .jar ..ali ne kužim

Scarab
18. 03. 2007., 23:10
zna li netko koju dobru bluetooth java multiplayer igru ?

OverLord_Ri
20. 03. 2007., 20:29
ima šta za siemens, 65 serija?

sonyevac
21. 03. 2007., 14:35
Evo,upravo sam za N70 skinuo Real Football 2007,to je zasigurno najbolja nogometna igra za mobitele! :awe:

sejo_sexon
27. 03. 2007., 16:31
jel zna neko di mogu skinit klasično zvono za mobitel u midi formatu.neko "poslovno zvono",ako ko zna nek kaže il nek uploada negdi sa svog mobitela

Marko1991
28. 03. 2007., 21:08
Možda neko zna di mogu skinut bilo kaj za samsung d 900 ?

Svaargod
28. 03. 2007., 21:12
Odlicna mi je igra Super real tenis za k700i

Guest
28. 03. 2007., 21:14
Imam 24:The Game na svom Sony Erricsonu K610i te je igra fenomenalna.Nema dobru grafiku,zvuk i trajnost,ali su priča i igrivost izvrsni.Možda i najbolja igra koju sam dosad odigrao na mobitelu.
Od melodija nemam ništa posebno,skladao sam svoju pjesmu koja mi se sviđa,a duga je skoro 3 minute.

Macan
04. 04. 2007., 19:35
Dajte neke dobre java igre stavite u ˝preporuka java igri za mobitele˝
PS stavljajte samo najbolje igre koje imate tako da se topic ne pretrpa